Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz policjantem
~rączkowski niezalogowany
26 lipca 2013r. o 22:56
Ale pojechali... "...Sanktuarium..." Raczej bazylika ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~R niezalogowany
27 lipca 2013r. o 1:46
No slyszalem, slyszalem... ze w miescie mamy juz wlasnego ksiedza Mateusza jak tego z serialu, teraz czekac az bedzie rozwiazywal kryminalne zagadki za naszych sprawnych, zwartych i zawsze gotowych do akcji policjantow. A Zamiast fotoradarow wynajmijcie jeszcze te babcie koscielne co by sie za nas modlily przy drogach. Ktos sie chyba seriali na ogladal... ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 8:15
~ napisał(a): Co ten ksiądz trzyma w lewej ręce? :>



hahaha, działa na wyobraźnie :):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 11:30
Z tego co widziałem to ksiądz przyjechał własnym pojazdem! Nigdzie nie jeździł z policjantami. Koło wizowa jest stałe miejsce, gdzie policjanci kontrolują pojazdy ciężarowe i busy (sprawdzają stan techniczny), bo jest tam sporo miejsca do ich zatrzymania. Nie ma tam żadnego znaku zakazu, a tabliczka która tam stoi informuje o przystanku PKS (stara tabliczka pewnie komunę jeszcze pamięta). Jak wiadomo żadne autobusy się tam już nie zatrzymują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drucik niezalogowany
27 lipca 2013r. o 11:52
~ napisał(a): Z tego co widziałem to ksiądz przyjechał własnym pojazdem! Nigdzie nie jeździł z policjantami. Koło wizowa jest stałe miejsce, gdzie policjanci kontrolują pojazdy ciężarowe i busy (sprawdzają stan techniczny), bo jest tam sporo miejsca do ich zatrzymania. Nie ma tam żadnego znaku zakazu, a tabliczka która tam stoi informuje o przystanku PKS (stara tabliczka pewnie komunę jeszcze pamięta). Jak wiadomo żadne autobusy się tam już nie zatrzymują.

Ale taki "kwachu" zatrzymał się w tamtych czasach i mundurowych nie nawidzi bo kocówę kiedyś dostał :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5937
#kwachu13 nieaktywny
27 lipca 2013r. o 15:40
Wielcy znawcy !!! ja wam udowodnię że jest tam znak zakazu dziś pojadę specjalnie tam i zrobię zdjęcie, nie lubię takich ludzi co nie mają pojęcia o tym miejscu a komentują i jeszcze się wymądrzają ze tam żadnego zakazu nie ma!! a własnie że jest!!!!! i nie ważne czy komunistyczny czy nie!!! Stoi znak?? STOI !!! to znaczy że trzeba przestrzegać , a nie nasza Policja nie przestrzega sama przepisów a poucza i innych!!! Aha i jeszcze do kogoś tam ! Nie Dostałem Tam Nigdy Mandatu!!


Nie lubię Czegoś Takiego !! Ze Któryś tam z was w dupie był i gówno widział a sie wypowiada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 15:40
~Król napisał(a):
~ napisał(a): zgodnie z ustawą o policji zabrania się przewożenia samochodem służbowym innych osób niż policjanci lub osób zatrzymanych....

A o jakiej Ustawie mówisz z którego roku bo ja czegoś takiego co napisałeś nie znam :]


to jak zostałeś policjantem ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5937
#kwachu13 nieaktywny
27 lipca 2013r. o 15:41
~Drucik napisał(a): Ale taki "kwachu" zatrzymał się w tamtych czasach i mundurowych nie nawidzi bo kocówę kiedyś dostał :D

W tamtych czasach się nie zatrzymałem , bo nie było mnie jeszcze w tamtych czasach!!


Zmoderowano 28.07.2013 godz.8:30 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.