Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Basen w Gromadce

~ niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 16:40
~mieszkaniec napisał(a): tiaaa zbyt leniwa jest ta wioska ci co "dostali "chodniki pod domem nie potrafią nawet pozamiatać piasku ani trawy skosić a my tu o remoncie basenu -hehe tu się tylko narzeka i dużo plotkuje .


nie mają czasu bo chodzą na grzyby i jagody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11045
#Purple10 nieaktywny
6 sierpnia 2013r. o 10:55
Tak racja . a jeśli chodzi o chodniki to przecież szanowny wójt musiał mieć odnowiony chodnik pod swoim domem zamiast zrobić go w naprawdę potrzebnych miejscach . A basen to w ogóle szkoda gadać . Kanalizacja tez wszystko rozkopali . Tylko kiedy dokończą ? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wanilinowy niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 12:19
najlepiej zrobić tam jakiś staw hodowlany na karpie w sam raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 16:31
Pamiętacie te czasy jak basen świetnie prosperował? Bywałam tam niemal każdego dnia .Szkoda mi mieszkańców a szczególnie dzieciaków ,które z chęcią spędziły by lato na basenie.Żal patrzeć na te fotki jestem w szoku że tego już nie ma.MASAKRA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dyktator niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 16:57
Basen to pikus ludzie nie maja drog kolo domow ani lamp ,ale za to wzieli sie za robienie drogi do nikad!!! mam na mysli obwodnice Gromadki :/ gdzie jest PROKURATOR!!!! chyba czas poslac wszechmocnego do pierdla! :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basenowicz niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 22:05
Zachęcony ofertą bezpłatnego wstępu na basen w Gromadce, wybrałem się dziś z rodziną na ten wspaniały obiekt rekreacyjno-sportowy. Jakież jednak było nasze zdziwienie, gdy zastaliśmy furtkę basenową zamkniętą na kłódkę z łańcuchem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żal.pl niezalogowany
8 sierpnia 2013r. o 14:32
Będzie obwodnica - przestana ciężarówki jeździć komuś pod oknami. :>

A tak przy okazji - niedługo w Wierzbowej rusza remont drogi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
8 sierpnia 2013r. o 17:21
Przejeżdżałam w dniu dzisiejszym koło basenu....pusto , głucho.Nawet wody brak. Szkoda obiektu. Marnieje. Dlaczego tak jest ,że nie potrafimy zagospodarować DLA SIEBIE przecież , tego , czym dysponujemy ? Dlaczego dopuszczamy się marnotrawstwa ? Oczekujemy ,że ktoś nam coś podaruje ,zorganizuje...itd.Dlaczego sami nie potrafimy wykorzystać tego ,co jeszcze dla nas zostało... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza