Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tymi basenami?
~mir.ko niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 15:07
~ napisał(a):
~Gawron, Geniusz Zła napisał(a): Byłem na basenach tydzień temu i robiłem zdjęcia pod wodą w basenie olimpijskim. Pływałem sobie przy dnie koło skoczni i jest tam mnóstwo zużytych plastrów, śmieci i ogólny syf.


Jak zrobiłeś tam fotki, to je pokaż, bo uważam, że ściemniasz i tyle.
Przy dnie, pod skocznią - którą ? ogólnodostępną, czy ratowników ?
Przy dnie, to można nurkować, a nie pływać. :>



ja natrafilem w olimpijce na rekojesc noza, karte sim play i w ten weekend folie od parowki :) jak szanujemy tak mamy. ale ogolnie olimpijka najczystsza i tylko tu plywam. 2-3 tyg temu była kryształ, teraz już troche mętna. to nic w porownaniu z basenem dla dzieci , ktory 2 tyg temu musieli wymienić, takie szambo było :) . to dowodzi ile tysiecy ludzi odwiedza obiekt, moze znajdzie sie kasa by obiekt przetrwal, nim pokona go natura ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 15:10
~em napisał(a): Otworzyli baseny bo zaczelismy przechodzic przez płot. Ta informacja o pogodzie byla calkowita niezrozumiala. Przez plot przeszlo ok. 10 osob, potem jakas pani w ceramicznych spodniach kazala nam opuscic obiekt grazac policją hehe. Pani ceramiczna podejrzewam ze policja Panią by wysmiała tak jak wszyscy na basenie:)



nie sciamniala. w sobote na wezwanie pojawila sie SM, mozliwe ze z powodu rozpalonego grilla na obiekcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seigi niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 17:00
Właśnie te nasze baseny to tragedia !! mamy XXI wiek a na basenach czas się zatrzymał 1970 roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 17:05
za rok w wannie będziecie pływać, w wodzie po kąpieli waszego starego i starej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basenowicz niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 18:02
Dziwne bo byłem dziś na basenach o godzinie 12:00 , byli również moi koledzy którzy przyszli szybciej. Natomiast wracałem po 16 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 19:11
~Basenowicz napisał(a): Dziwne bo byłem dziś na basenach o godzinie 12:00

Co w tym dziwnego ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pływak niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 19:52
Nie martwcie się - od przyszłego roku odkryte baseny mają być zamknięte... na zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2013r. o 21:11
można byłoby odremontować ,to piękny obiekt i piękne miejsce,ale... niestety trochę straszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza