Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autobusowa rewolucja
~bo nie ! niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 22:32
no i po co taki bigos :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2473
#Michalbc nieaktywny
6 sierpnia 2013r. o 22:36
~bo nie ! napisał(a): no i po co taki bigos :|

co byś miał/miała pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5523
#Tomcio_Paluch nieaktywny
6 sierpnia 2013r. o 23:13
A na żwirownię Krępnica jak nie można było dojechać, tak nie można nadal. Dlaczego nie uruchomiono takiej linii chociażby w okresie wakacyjnym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 23:14
przy okazji Marek masz reklamę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 sierpnia 2013r. o 23:19
Tomcio_Paluch napisał(a): A na żwirownię Krępnica jak nie można było dojechać, tak nie można nadal. Dlaczego nie uruchomiono takiej linii chociażby w okresie wakacyjnym?


Moze dlatego, ze tam jest niebezpiecznie i obowiazuje zakaz kapieli i chca ludzi zniechecic? :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5523
#Tomcio_Paluch nieaktywny
6 sierpnia 2013r. o 23:49
Nie wydaje mi się, aby to ludzi zniechęcało. Żwirownia w okresie weekendowym i tak jest mocno oblegana. Poza tym jeszcze kilka lat temu autobusy regularnie tam kursowały. Nie znam statystyk, ale nie wydaje mi się aby od tego czasu ilość wypadków znacząco się zmniejszyła. Albo inaczej, aby wówczas było ich więcej. Poza tym z linii tam kursujących korzystali również wędkarze oraz grzybiarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2473
#Michalbc nieaktywny
6 sierpnia 2013r. o 23:56
Tomcio_Paluch napisał(a): Nie wydaje mi się, aby to ludzi zniechęcało. Żwirownia w okresie weekendowym i tak jest mocno oblegana. Poza tym jeszcze kilka lat temu autobusy regularnie tam kursowały. Nie znam statystyk, ale nie wydaje mi się aby od tego czasu ilość wypadków znacząco się zmniejszyła. Albo inaczej, aby wówczas było ich więcej. Poza tym z linii tam kursujących korzystali również wędkarze oraz grzybiarze.

dla grzybiarzy masz kursy przedłużone na Bolesławice-Las, którymi i tak nikt nie jeździ, czasami trafi się tylko młodzież nad Krępnicę, która może się przejść kawałek. Co do Krępnicy - zapraszam o wystosowanie pisma do UM, będziecie wiedziec, dlaczego miejskie tam nie latają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pat niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 7:20
Jak dla mnie bomba. Dziecko będzie mialo przystanek pod samą szkołą. Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza