Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autobusowa rewolucja
~jaaa niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 21:32
To jest paranoja z tymi zmianami rozkładuu!!!!!!!!!!!! 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 na kwiatowe co 15 minut 1 na dodatek ........... Wczesniej autobus na Dobra jezdził 14 i 15 23 to ledwie co dzieci z gim i podstawówki zdąrzali a teraz jak bedzie 12 po żaden nie zdarzy i godzine czekać na autobus a Zimą??? ???? kto to układał ?????A po 22 na Dobrą ?? jak wróca z 2 zmian ludzie kryzys to i autobusy jeszcze zarąbalii ... SKANDALLLLLLLLLLLLLLL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2013r. o 23:29
Bo to MZK - miejski zakład komunikacji nie gminny. Miasto dopłacai za to żeby autobusy kursowały, gmina wiejska nie więc z pretensjami do wójta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
31 sierpnia 2013r. o 23:53
Piszcie :) konkurencja nie śpi;) i oby było taniej dla każdego i o dogodnych godzinach:)
PKS już (upada?)... brak połączeń chociażby po godzinie 22 :)...o wekeendach nie wspomnę :)...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~człowiek pracujący niezalogowany
1 września 2013r. o 1:15
rozkłady jazdy zostały stworzone chyba tylko dla tych co pracują w dni powszednie.
jak ja mam niby dostać sie do pracy w niedziele na drugi koniec miasta???????
a miałam kupić bilet miesięczny... kupie sobie wrotki &^^%$*%$%#$@$%$^
!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
942
#malagosia nieaktywny
1 września 2013r. o 11:15
Ja już wczoraj "przejechałam" się na nowym rozkładzie jazdy. Stałam na przystanku, czekałam na autobus i nie przyjechał! Okazało się, że starego rozkładu jazdy nie zostawili, jest tylko ten nowy!
Dodatkowo rozczarowała mnie zmiana rozkładu jazdy linii nr 4 - nie jedzie już przez Spółdzielczą, Zygmunta Augusta!! No wiecie co...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2473
#Michalbc nieaktywny
1 września 2013r. o 13:31
~ napisał(a): Lud pracujący nie dojedzie na 6.00 do pracy z Gałczyńskiego,Staroszkolnej i okolic bo pierwsza 0 jedzie o 6 z minutami. Przecież o 5.30 masa ludzi jeździła do ceramik ,badera i na strefę.

Ależ i dojedzie, ale nie 0 (stara 0/3) a 1 (starą 0/1) :)
http://www.mzk.boleslawiec.pl/pl/p_20_200.htm

~jaaa napisał(a): To jest paranoja z tymi zmianami rozkładuu!!!!!!!!!!!! 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 na kwiatowe co 15 minut 1 na dodatek ........... Wczesniej autobus na Dobra jezdził 14 i 15 23 to ledwie co dzieci z gim i podstawówki zdąrzali a teraz jak bedzie 12 po żaden nie zdarzy i godzine czekać na autobus a Zimą??? ???? kto to układał ?????A po 22 na Dobrą ?? jak wróca z 2 zmian ludzie kryzys to i autobusy jeszcze zarąbalii ... SKANDALLLLLLLLLLLLLLL

kurs koło 22 z Kruszyna do Dobrej i z Dobrej na 1000-Lecia PZZ sam liczyłem osobiście i przejechała jedna osoba. Było jeździć? :>

~człowiek pracujący napisał(a): rozkłady jazdy zostały stworzone chyba tylko dla tych co pracują w dni powszednie.
jak ja mam niby dostać sie do pracy w niedziele na drugi koniec miasta???????
a miałam kupić bilet miesięczny... kupie sobie wrotki &^^%$*%$%#$@$%$^
!

Skąd dokąd? :>

malagosia napisał(a): Ja już wczoraj "przejechałam" się na nowym rozkładzie jazdy. Stałam na przystanku, czekałam na autobus i nie przyjechał! Okazało się, że starego rozkładu jazdy nie zostawili, jest tylko ten nowy!
Dodatkowo rozczarowała mnie zmiana rozkładu jazdy linii nr 4 - nie jedzie już przez Spółdzielczą, Zygmunta Augusta!! No wiecie co...

Nooo, jak się nie potrafi czytać rozkładów, to się przejeżdża :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 14:44
[img=1378125799_h4xue7v.jpg]



baba ramaja 1,50 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
942
#malagosia nieaktywny
2 września 2013r. o 15:03
Michalbc napisał(a): Nooo, jak się nie potrafi czytać rozkładów, to się przejeżdża :)

Tak, moja wina, że nie doczytałam, że rozkład obowiązuje od 1 września ;)
Ale gdzie zatem stary rozkład? Dlaczego go nie było skoro jeszcze był sierpień? To już wina MZK :>

Zmoderowano 02.09.2013 godz.21:40 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza