Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kąpiel w fontannach jest bardzo niebezpieczna
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 17:48
moze i masz racje nie estetyczne i td. ale o dzieciach z GOLYMI TYLKAMI przesadziles
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 18:19
Dziś jest zimno i nikt nie wystawia przodka ani tylka w fontannie. Brr. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 19:25
Tak z ciekawości: widział ktoś z was kiedyś, żeby ktoś tam oddawał mocz? :P

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 20:19
agak napisał(a): Tak z ciekawości: widział ktoś z was kiedyś, żeby ktoś tam oddawał mocz? :P


Ludzie piszą ,więc widzieli chyba ,po co mieli by wymyslać,ale tez należy przypuszczac ,ze tak jest,bo ludzie a zwłaszcza dzieci to leja wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
9 sierpnia 2013r. o 20:23
A ja myślę, że wyolbrzymiają. Dzieci wstydzą się pośmiewiska, więc jak miałyby sikać, to potajemnie gdzieś w rogu. A że takie fontanny są "otwarte", to wszystko byłoby widać :D Co za tym idzie: nie sikają.


www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na bank niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 20:27
agak napisał(a): A ja myślę, że wyolbrzymiają. Dzieci wstydzą się pośmiewiska, więc jak miałyby sikać, to potajemnie gdzieś w rogu. A że takie fontanny są "otwarte", to wszystko byłoby widać :D Co za tym idzie: nie sikają.



Niestety, ale jak ci leci woda po nogach (ta z fonatnny), to za przeproszeniem gówno widać czy ktoś sika, czy nie :P Dlatego sika kto może - młody i stary - na bank !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 20:37
Niektorzy sami mowią,ze sikają np w rzece czy jakimś stawie i na basenach to czemu w fontannie mieli by tego nie robić,tym bardziej ,że nie widać ,no bo woda w koło fruwa i przeciez nie zdejmują majtalonów i sie nie wypinają ani nie kucaja tylko leja przez majtasy i w biegu,to czemu by się mieli wstydzić,nic nie widać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na bank niezalogowany
9 sierpnia 2013r. o 20:47
~ napisał(a): Niektorzy sami mowią,ze sikają np w rzece czy jakimś stawie i na basenach to czemu w fontannie mieli by tego nie robić,tym bardziej ,że nie widać ,no bo woda w koło fruwa i przeciez nie zdejmują majtalonów i sie nie wypinają ani nie kucaja tylko leja przez majtasy i w biegu,to czemu by się mieli wstydzić,nic nie widać.


:D :D :D ale się uśmiałam. Lepiej to zobrazowałeś/łaś :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza