Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lisy atakują koty w Bolesławcu
~ja niezalogowany
8 października 2013r. o 20:44
sposobem na bezdomne koty nie jest zaprzestanie ich dokarmiania ale ich sterylizacja !! zacznijcie ludzie myslec logicznie a nie bestialsko : co z tego ze czesc moze i wymrze z glodu jak reszta dalej sie rozmnarza ... co do lisow , hmmmm , glod je wywabia z lasu a w miescie jest latwo sie pozywic ;) przykre to dla kotow ale przeciez i psy wolno sobie biegaja - kot ktory zwieje przed psem tak samo zwieje i przed lisem , nie ? A staruszkow lepiej nie wypuszczac na noc z domu i tyle ( koty mam na mysli ;) nie ludzi hehe ) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 października 2013r. o 20:52
Motywacja napisał(a): Takie koty złe? Od kotów wara, bo .... Tak wam przeszkadzają koty? wśród zwierząt domowych jedne z najwiekszych czyściochów, ale wy dalej patrzcie na wasze pieski ...Zmoderowano 08.10.2013 godz.20:19 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)

Jak ja nie cierpię kotów :> -smerf maruda

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
960
#khreecik nieaktywny
8 października 2013r. o 20:57
Mojej Babci lis ukradł sandała na działce na kilińskiego :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 października 2013r. o 21:05
Lisek chytrysek.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 21:19
TOjsienka napisał(a):
Motywacja napisał(a): Takie koty złe? Od kotów wara, bo .... Tak wam przeszkadzają koty? wśród zwierząt domowych jedne z najwiekszych czyściochów, ale wy dalej patrzcie na wasze pieski ...Zmoderowano 08.10.2013 godz.20:19 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)

Jak ja nie cierpię kotów :> -smerf maruda


A ja i kotki i pieski lubię smerfów marudów niecierpię :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 października 2013r. o 21:27

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 23:22
Motywacja napisał(a): Takie koty złe? ..


Złe i w dodatku wredne ! Zima się zbliża więc liski pomogą w oczyszczaniu środowiska. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 5:53
Jak jakiś gatunek ssaków jest wredny to ,,człowiek" -mówi Ci to coś? Najwredniejsza z istot chodzących po tel planecie.
TOjsienka napisał(a): Lisek chytrysek.

A to akurat pamiętam i smerfy też. Więc nie jest tak źle :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego