Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego nie płaczę za wieczorynką?
~eki niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 14:36
Komuś dupę z żalu i zazdrości ściska:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~d niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 14:58
"Na tym polega taka zabawa - na dzieleniu się opiniami."

Tak, jesli robi to ktos umiejetnie to jest dyskusja na temat artykulu a nie klotnia dotyczaca osoby autora. Skoro dyskusja dotyczy osoby autora a nie tematu to chyba nie wzbudza porzadanych reakcji. Cel nie zostal osiagniety!
Do bloga ok ale na artykul?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 sierpnia 2013r. o 15:58
Co to ma do rzeczy czy na blogu czy na portalu? To jest felieton czyli z definicji wypowiedź subiektywna.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mella niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 22:45
http://www.nostalgia.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 22:51
skorn JA TIEBIA PAKAŻŻŻU !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 sierpnia 2013r. o 9:01
~d napisał(a): Nie zgadzam sie z autorem tekstu. Dla mojego dziecka dobranocka jest wyznacznikiem pory dnia. Nie wszyscy maja kanaly z bajkami aby przebierac w propozycjach o 19. Nie wszyscy maja internet.
Dobrze ze na koniec artykulu zostalo zaznaczone ze to z bloga, to tlumaczy brak profesjonalnego wplotu obiektywizmu w temat na ktory autor mial wlasne "twarde" zdanie.


I własnie o to chodzi-jak ktoś nie ma zbyt dużego wyboru,to ogląda to co ma :(
ja akurat wychowałem sie na tych wieczorynkach i te wszelkie reksie,Smerfy ,czy Uszatki ,to pamiętam,bo tylko to było w TV ,nie było tego luksusu ,aby poskakać po kanałach i poszukac innej bajki.

Teraz patrze na 7 latka w naszym domu i...jakos tak nie przypominam sobie ,aby w przeciągu ostatnich 3 lat oglądał wieczorynke,bo zawsze sobie coś tam znajdzie na innym kanale,i zwykle niestety sato kretyńskie amerykańskie bajki ,które poza wyzwiskami i darciem ryja nic nie wnoszą doswiata dziecka :(

Zupełnie inna kwestia ,to to ,że dla obecnego 6-7 latka stare bajki sa po prostu...NUDNE !!
Nasz młody przechodził przez wszelkie Bakugany czy BEN10 ,w których jest akcja i coś się dzieje,i gdybym mu włączył Krecika czy Misia Uszatka to by chyba nawet wolał lekcje odrobić :(

Inna kwestia,że mnie osobiście drażnią jak cholera bajki ,głównie od tych zza oceanu ,gdzie normą są słowa ...,frajer ,głupek,goń się itp itd .
Chociaż "pingwiny z madagaskaru" troszkę ratują sytuację
Dziecko od samego małego jest uczone wyzwisk :(
dobrze,ze nasz 7-latek tego nie powtarza,ale pod blokiem słyszy sie piękne słownictwo kilkulatków ,masakra :(

p.s.co do jegomościa ,tzn.samej ksywy,ktoś nie rozumie pojęcia "jegomośc" i zaczął docinać,ze to forma wywyższania sie i nawet jak kolega ładnie wyjaśnił ,że to nie wywyższanie tylko zwykłe określenie "jakiś mężczyzna" to i tak do niektórych to nie dociera :]
Chęć złośliwości ,jest tak duża,że blokuje logiczne myślenie? ;) ;)

:) :)

Zastosowana autokorekta


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.