Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pan Bóg był pierwszym garncarzem
~asia niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 12:33
ceramika jest przepiękna, uwielbiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~555 niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 13:16
Pan Bóg był, jest i będzie garncarzem, a każdy z nas jest począwszy od Adama garnkiem i to od nas zależy, czy pozwolimy napełniać garniec, a są różne brzydkie i piękne. i tu odniesienie do Kany Galilejskiej czy pozwolimy Panu Bogu napełniać kany / garnki z gliny/, którymi też jesteśmy i to też czy pozwolimy działać w nas P. Bogu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 14:04
stary luzuj troche!! to święto ŚWIECKIE (wbrew temu co chciałby Piotrum Romanum) nie mieszajmy religii do tej imprezy bo tylko patrzeć jak z parady zrobi nam sie procesja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 14:16
Ciekawe, a ja aż do tej pory myślałem, że jestem człowiekiem. Okazuje się jednak, że się myliłem - jestem garnkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 14:47
Szatan za to był pierwszym zdobnikiem i ładnie odmalował Adama i Ewę w Edenie.

ave zdobnicy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceramik niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 14:59
Ja tez jestem dumny z mojego miasta, oczywiście oprócz prezydenta i jego klubu - chetnie bym was wywiózł na taczkach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ameliniowy niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 15:03
sztuczna impreza starszych ludków ...ja tam wole amelinium i stal niż to kolorowe paskudztwo feeee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 15:55
~ napisał(a): stary luzuj troche!! to święto ŚWIECKIE (wbrew temu co chciałby Piotrum Romanum) nie mieszajmy religii do tej imprezy bo tylko patrzeć jak z parady zrobi nam sie procesja...


ma byc niesiony taki 4-ro metrowy w paradzie

[img=1377266102_cgyey2z.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego