Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Efekty wzmożonych kontroli
3145
#hemi nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 16:27
~ napisał(a): I po co te płacze ?? Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami i sprawnym autem :P


często jeżdże do teściów do wlkp (trasa na Rawicz i tam dalej na Poznań) i z Lubina na Rawicz prowadzi dośc dobra szosa,ruch niewielki ,ale w niektórych miejscach na szosie pojawiaja sie wszelkie 60 czy 70 ,gdzie bezstresowo ,bezpiecznie z rodzinką jadę 100-110...Można i 140-150,ale po co piracić ..relax.

Jaki sens takich znaków?Gdzie jakieś niebezpieczeństwo?
A może nadmiar takich znaków w magazynie?
I załóżmy ,że tam gdzies ukryje sie policjant i co wtedy?
Moja jazda nikomu nie zagraża ,jade bezpiecznie po dobrej drodze spokojnie np.110km/h,ale jak będę leciał 110 na 60 to jestem lżejszy o 500zł i dodatkowo gratisowo 10pkt.

Zagrożenie z mej strony jest? nie ma ! kasa dla Wincentusia jest? jest!
Na papierze będe groźnym piratem ,wręcz mordercą drogowym? będę, bo przekroczyłem prędkość o ponad 50km/h-TOTALNE PIRACTWO !!

Kojarza mi sie te programy "Uwaga pirat" z TVN Turbo,dwupasmówka, swietna nawierzcnia, pikna pogoda,ktoś tam sie buja 100,czy 120 ,niektórzy na spokojnie 140 i widac ,że zero zagrożenia,a tu krec 60 lub 70 ,pościg za bandyta ,mandat i durne komentarze o mega niebezpiecznym kierowcy ,który to w biały dzien dwupasmówka pędził na złamanie karku 130km/h...kuźwa chory kraj :(

Zastosowana autokorekta


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 16:51
hemi, nie hejtuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 21:02
hemi napisał(a):

Kojarza mi sie te programy "Uwaga pirat" z TVN Turbo,dwupasmówka, swietna nawierzcnia, pikna pogoda,ktoś tam sie buja 100,czy 120 ,niektórzy na spokojnie 140 i widac ,że zero zagrożenia,a tu krec 60 lub 70 ,pościg za bandyta ,mandat i durne komentarze o mega niebezpiecznym kierowcy ,który to w biały dzien dwupasmówka pędził na złamanie karku 130km/h...kuźwa chory kraj :(

No komentarze w programie są za...biste :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 21:10
Jaki jest sens produkowania aut które rozwijają predkosc powyżej 140 km/h ?
Pytam bo nie rozumiem...
Skoro i tak nie mogę nigdzie takiej predkosci rozwinąć.
Nie lubie Niemców ale za jedno musze im oddac czesc.
Z wyjątkiem miejscowych ograniczen możesz ciąc Autobahnem ile fabryka dała. Masz 300 - jedz 300! W końcu płacisz spore pieniądze za auto z takim czy siakim silnikiem.
Absurd goni absurd .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 21:50
Amnesty napisał(a): Jaki jest sens produkowania aut które rozwijają predkosc powyżej 140 km/h ?
Pytam bo nie rozumiem...
Skoro i tak nie mogę nigdzie takiej predkosci rozwinąć.
Nie lubie Niemców ale za jedno musze im oddac czesc.
Z wyjątkiem miejscowych ograniczen możesz ciąc Autobahnem ile fabryka dała. Masz 300 - jedz 300! W końcu płacisz spore pieniądze za auto z takim czy siakim silnikiem.
Absurd goni absurd .....


W Polsce jest mnóstwo rzeczy które można robić po uprzedniej zgodzie od urzędnika.
Nawet picie piwa i wycięcie drzewa na swojej działce.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 22:20
a co powiecie na autko które od dzisiejszego poranka ,leży sobie po wcześniejszej demolce ogrodzenia wodociągów, za murkiem oporowym ?
nie widzieliście to popatrzcie i odrobina wyobrazni podpowie wam co było by gdyby w tym momencie przechodził tam pieszy... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxxxxxxxxxxxx niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 22:29
A dlaczego policjanci nie mają mandatów?
I nawet z wideoradarów
Czy ktoś zna policjanta ,który dostał mandat za jazdę bez pasów lub za przekroczenie prędkości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxxxxxxxxxxx niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 22:33
Oczywiście mam na myśli policjanta po służbie jadącym w swoim prywatnym samochodem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.