Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sto tysięcy użytkowników w kilkanaście godzin
~ niezalogowany
3 września 2013r. o 16:23
skorn napisał(a): A najlepiej wcale nie zawracaj dupy.




Zmoderowano 03.09.2013 godz.19:41 - powód: (jegomosc)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 września 2013r. o 16:30
związki jednopłciowe to tylko etap na drodze do celu jakim są małżeństwa.

Zmoderowano 03.09.2013 godz.20:30 - powód: caps lock (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 września 2013r. o 16:44
skorn napisał(a):
emem napisał(a):
~mir.ko napisał(a): chrzciłęś dziecko ?


To nie ma znaczenia w kontekscie tego tematu.


Byłby to szczyt hipokryzji w twoim wykonaniu. Mam nadzieję, że swoją niechęć do krk realizujesz też w praktyce. : )


Jestem za wolnoscia wyboru. Nie tylko w kwestiach religijnych.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
3 września 2013r. o 17:17
skorn napisał(a): związki jednopłciowe to tylko etap na drodze do celu jakim są małżeństwa..


No i co z tego ?

Zmoderowano 03.09.2013 godz.20:31 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2013r. o 20:06
emem napisał(a): Jestem za wolnoscia wyboru. Nie tylko w kwestiach religijnych.


czyli ochrzciles.... :D ale juz po katolicku nie wychowasz. wiec jednak hipokryzja ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 września 2013r. o 20:08
~ napisał(a):
emem napisał(a): Jestem za wolnoscia wyboru. Nie tylko w kwestiach religijnych.


czyli ochrzciles.... :D ale juz po katolicku nie wychowasz. wiec jednak hipokryzja ;)


Nie, pozostawilem wolny wybor :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miejscowy niezalogowany
3 września 2013r. o 20:31
Pan Bóg nasz stwórca stworzył Adama i Ewe a nie dwóch adamów (...) na dodatek potomstwa z tego nie bedzie.....
Ja dla tych tolerancyjnych jak i dla zarażonych ta infekcja 21 wieku mam rade....ul tysiaclecia i szpital dla psychicznie chorych...(...) popatrzcie na ulice ile tego piekna jest na ulicy mówie o kobietach,szczegółnie zauważalne piękno jest w lecie.Piekne twarze,ciała....zapach,spojrzenie....az cos sie robi,przynajmniej mi jak widze takie cudowne stworzenia jakim są kobiety.....a wam (...) sie facetow chce.....po wa li ło was (...) leczyc leczyc leczyc
przepraszam ale brak we mnie tolerancji...jaknajdelikatniej chcem ją tutaj wyrazić,starałem sie i dodam jeszcze ,ze na plaży każda dupka sie smaży:)

Zmoderowano 03.09.2013 godz.20:46 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 września 2013r. o 22:55
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): związki jednopłciowe to tylko etap na drodze do celu jakim są małżeństwa..

No i co z tego ?


No i to z tego, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.