Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Byłem DJem na gejowskim weselu w Polsce!
11202
#Anonim11202 nieaktywny
6 września 2013r. o 16:33
A no taki, że jednak wolę żyć w zaściankowym państwie, gdzie przyjęło się chrzczenie noworodków w wierze chrześcijańskiej i nawet mimo tego w dalszym życiu samemu zdecydować w jakiego Boga wierze i czy do kościoła chodzę, niż w kraju, gdzie takiej możliwości nie mam, a co gorsza jeszcze urodzić się jako kobieta, która ma mniej praw niż koza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2013r. o 17:53
Motywacja napisał(a): (...) gdzie przyjęło się chrzczenie noworodków w wierze chrześcijańskiej i nawet mimo tego w dalszym życiu samemu zdecydować w jakiego Boga wierze i czy do kościoła chodzę(...)


To po co się pytam?!!! Chrzcić dziecko dla samego ochrzczenia? Nie wychowywać go potem w tej wierze? Po co więc chrzcić? Tak się składa że akurat mam w domu noworodka a w zasadzie niemowlaka i nie będzie ochrzczony w żadnej wierze puki sam nie zdecyduje czy chce być ochrzczony czy nie. Urodziło się wolne i dokona wolnego wyboru którego mnie nie dano. Osobiście tego dopilnuję. Kiedy dziecko będzie już na tyle duże że zechce być ochrzczone - sam zaprowadzę je do kościoła.

Z resztą wypowiedzi zgadzam się, wolę zaściankowość niż nowoczesną gejorepublikę prowadzącą do zagłady Narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2013r. o 18:02
skorn napisał(a): (...)To, że do sakramentów pcha się o wiele więcej to już inna sprawa (hipokryzja, naciski ze strony rodziny, obawa przed krytyka ze strony otoczenia, itp. itd.)


Sam nie ująłbym tego lepiej, sam do kościoła nie chodzę, w Boga nie wierzę a jeśli mam chrzcić dziecko dla samopoczucia sąsiadów czy rodziny - dziękuję! Istnieje jeszcze problem jego dyskryminacji w szkole, otoczeniu i zdaję sobie sprawę że będę musiał małą przed tym chronić i ochronię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
6 września 2013r. o 18:09
Problem dyskryminacji przez rówieśników był może 5 lat temu i wstecz, teraz jedynym problem może być I komunia św., ale to już kwestia bardziej samych prezentów i imprezy niż rzeczywistego wydarzenia, które kryje się pod ta nazwą. A bierzmowanie? Chyba dzisiaj bardziej modne jest nie przystępowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Remik niezalogowany
7 września 2013r. o 7:04
Jegomość uprawia jak zwykle buraczaną lanserkę. Tym razem nasz "trybun ludu" postanowił nauczyć ociemniałą Polskę, że sodomia jest cool. Ja proponuję temu zacnemu, skromnemu
dj-owi pójść jednak o krok dalej i robić wesela zoofilom, koprofilom oraz innym "normalnym" ludziom.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2013r. o 7:37
agak napisał(a): Ale dlaczego gorzej? Co w tym gorszącego?

Na zdjęciu jest tylko skromny całus, a gdy dwie lesbijki się liżą, to facetom to się podoba. Nie ogarniam.

Dla normlanego zdrowego na umyśle człowieka dwie liżące się lesbijki czy dwóch liżących się pederastów to jest wciąż ta sama patologia.

Namet sam jegomość ma świadomość, że to coś nie normalnego tylko rżnie tolerastę w celach autopromocji swojego biznesu.
No bo nawet (...) Jegomość wie że reklama jest dźwignią handlu. I gdyby napisał, że prowadził weselu u zdrowych psychicznie ludzi - dajmy na to Ryszarda i Moniki to nie wzbudziłby tym należytej sensacji. Więc czym by tu zaistnieć? hmm no tak ! to zawsze działa! będę kontrowersyjny i zacznę promować sodomię. Co mi tam... byle by forsa się zgadzała.

Dobrze widać po Jegomościu, że sam uważa ...stwo za dziwactwo bo inaczej nie wyróżniałby tej imprezy w swoim grafomańskim blogu/ Gdyby uważał ich za tak samo normalną parkę jak pozostałą zdrową większość jego klientów nigdy nie wyróżniłby ich w ten sposób.

Już dawno udowodnił jaki to pazerny na kasę człowieczek.(...)

Zmoderowano 07.09.2013 godz.19:52 - powód: ubliżanie (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 września 2013r. o 9:00
skorn napisał(a): Mniej więcej tyle Polaków uczęszcza regularnie (co tydzień) na mszę św.

To, że do sakramentów pcha się o wiele więcej to już inna sprawa (hipokryzja, naciski ze strony rodziny, obawa przed krytyka ze strony otoczenia, itp. itd.)


Dokładnie , i tu jest problem :( Podobnie z komunią świętą coraz młodszych (mniej świadomych) dzieci...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 września 2013r. o 15:14
hemi napisał(a): Dokładnie , i tu jest problem :( Podobnie z komunią świętą coraz młodszych (mniej świadomych) dzieci...


Ale ja mam na myśli dorosłych. Jesli nie odpowiada ci katolicyzm, a więc sakramenty u dzieci, to przecież nikt cię nie zmusza, byś dzieciaka poddawał katolickim obrzędom.

Zmoderowano 07.09.2013 godz.19:53 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza