Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
II Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych
211
skorn
18 września 2013r. o 17:03


detonator i mózg hahahahhaha


Dopisane 18.09.2013r. o godz. 17:03:

~ napisał(a): Kościół się nie otwiera na młodych tylko się młodym wpierdziela gdzie ich nie chcą.


Najwyżej nikt nie przyjdzie przegląd, w co jednak wątpie. Poza tym kler się nie wtrąca, tylko jest jednym z organizatorów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
18 września 2013r. o 17:05
to muzyka metalowa z definicji jest przeciw Bogu i za Szatanem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 17:40
skorn napisał(a):

Najwyżej nikt nie przyjdzie przegląd, w co jednak wątpie. Poza tym kler się nie wtrąca, tylko jest jednym z organizatorów.


Nie jednym a jedynym, po uprzednim uwaleniu wszystkiego z klęczącymi urzędasami, od bluesa po rock.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
18 września 2013r. o 17:50
skorn napisał(a):


detonator i mózg hahahahhahaDopisane 18.09.2013r. o godz. 17:03:
~ napisał(a): Kościół się nie otwiera na młodych tylko się młodym wpierdziela gdzie ich nie chcą.


Najwyżej nikt nie przyjdzie przegląd, w co jednak wątpie. Poza tym kler się nie wtrąca, tylko jest jednym z organizatorów.


od kiedy ARMIA jest METALEM no człowieku,dorzucę LUXTORPEDE no naprawdę masz z Metalem dużo. Może dorzucisz jeszcze 2TM3

ja nie mam nic przeciw takim koncertom,pytam tylko czemu to robi jakaś Parafia a nie młodzi ludzie,zamiast siedzieć prze laptopkami byście wzięli dupy i samo zorganizowali,na pewno by było o wiele lepiej, żygać mi się chce jak ktoś łączy Heavy Metal z tematyką Kościelną. Metal w latach 80 tych był swego rodzaju buntem a dziś łączony z Kościołem przez takich jak ty. I na jednej z bolesławickich ambon będzie ogłoszony werdykt,oj skorn


Dopisane 18.09.2013r. o godz. 17:50:

[img=1379519432_5sfz386.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
18 września 2013r. o 17:52
organizowales juz jakakolwiek impreze w bolcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
18 września 2013r. o 17:59
czy to ważne,bez znaczenia,może tak może nie, może coś jeszcze będę organizował.Wiem tylko jedno jak się chce to się da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
18 września 2013r. o 18:03
rozumiem ze jest za duzo takich imprez by parafia brala w tym udzial. jestem za tym by ksiadz zajal sie techno party. moze nikogo nie bedzie to draznic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
18 września 2013r. o 18:10
Ja naprawdę nie mam nic do robienia imprez może i być Disco Polo. Kler i tak już za dużo ma do powiedzenia w tym Państwie,niech zajmie się sobą. Kiedyś pamiętam że było dużo imprez,może to był inny czas nie wiem,szkoda mi młodych ludzi bo słuchają ciężkiej muzyki noszą straszne koszulki z różnymi znakami a tu ksiądz organizuję dla nich imprezę metalową. Chyba że ten pan tylko nosi tą swą szatę dla picu. Nie mam zamiaru już się wypowiadać na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.