Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
JegoBlog: Dlaczego jednomandatowe-okręgi-wyborcze to wcale nie jest taki genialny pomysł?
5413
#Przemyslaw nieaktywny
16 października 2013r. o 18:39
falco napisał(a):
~mir.ko napisał(a): potrzebne sa narzedzia ktore uniemożliwią powstanie tych 'chorych ambicji'. zapewne ludzie których wymieniasz, gdy zaczynali swoją kariere byli wlasnie tacy jakich teraz znów potrzebujemy. jak dlugo mozna byc uczciwym lub czy mozna w ogóle byc


tym ,,narzedziem,, jest dzisiaj ,,pudło,,
w tym kraju przyczyną upadku morale i wszelkiej uczciwości jest wszechobecna bieda społeczeństwa a nie to że jesteśmy jako naród leniami...
polak chce i potrafi pracować tylko pracodawcy czują ,,koniunkturę,, i dlatego stąd biorą się śmieszne stawki typu ,,5 złotych,, i teksty ,,nie pasuje-na twoje miejsce jest dziesięciu innych,,
rząd na to pozwala gnojąc w majestacie prawa własnych obywateli w molochach typu ,,bader,, zender,, czy innych jednocześnie dając im wszelakie ulgi...
kiedy powstanie w tym kraju partia która właśnie takich wezmie za mordy,pierwszy raz w życiu zapiszę sie do partii... :D


Trzymam Pana za słowo Panie Janku.
Koronnymi punktami programu partii Twój Ruch jest Kwota wolna / nieskromnie moja zasługa / oraz zainwestowanie tych kilkuset miliardów z unii w nowe miejsca pracy.
Kwota wolna w wysokości minimalnej pensji brutto.
Inwestycje w przetwórstwo płodów rolnych gdzie jesteśmy potęgą .Aby nie sprzedawać surowca . Oraz w kopaliny /węgiel , miedź , siarka / plus odnawialne źródła energii i naukę.Realizacja rodzimej myśli technicznej.
To z grubsza program TR .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 października 2013r. o 18:51
Przemyslaw napisał(a): Trzymam Pana za słowo Panie Janku.
Koronnymi punktami programu partii Twój Ruch jest Kwota wolna / nieskromnie moja zasługa / oraz zainwestowanie tych kilkuset miliardów z unii w nowe miejsca pracy.
Kwota wolna w wysokości minimalnej pensji brutto.
Inwestycje w przetwórstwo płodów rolnych gdzie jesteśmy potęgą .Aby nie sprzedawać surowca . Oraz w kopaliny /węgiel , miedź , siarka / plus odnawialne źródła energii i naukę.Realizacja rodzimej myśli technicznej.
To z grubsza program TR .


Panie Polityku wiedza się kłania. To PAn nie wie, że fundusze unijne nie mogą być inwestowane według Pana "widzimisię"?!

Pan chce zajmować się polityką? :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
16 października 2013r. o 19:07
Tak wiem --właśnie dlatego te inwestycje ma realizować rząd Inwestor prywatny nie ma takiego prawa.
To już problem władzy jak zrobi aby te pieniądze pracowały na rzecz obywateli.Jeśli ma być inaczej i miały by przynieść następne państwowe ' SZKLANE DOMY " generujące długi to lepiej tych pieniędzy nie brać.
Ja wiem ale czy Pan wie że sposób ich wydatkowania albo popchnie Polskę w mega rozwój albo pogrąży w otchłani długów.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2013r. o 19:22
,,Janek,, to do kogo?
bo chyba nie do mnie... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 października 2013r. o 19:45
Przemyslaw napisał(a): Tak wiem --właśnie dlatego te inwestycje ma realizować rząd Inwestor prywatny nie ma takiego prawa.
To już problem władzy jak zrobi aby te pieniądze pracowały na rzecz obywateli.Jeśli ma być inaczej i miały by przynieść następne państwowe ' SZKLANE DOMY " generujące długi to lepiej tych pieniędzy nie brać.
Ja wiem ale czy Pan wie że sposób ich wydatkowania albo popchnie Polskę w mega rozwój albo pogrąży w otchłani długów.


Dalej jesteś w błędzie :) wiedza się kłania.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2013r. o 19:57
odnoszę wrażenie że sami tutaj politycy,ekonomiści,filozofowie,religioznawcy i co tu pisać...sami ,,fachowcy,, ;)
co wy tu jeszcze robicie?
na Wiejską!!!!!! :D
rozdzielcie pomiędzy siebie stołki i stołeczki ,podzielcie się wpływami na to czy owo i naprawiajcie ten kraj...
naprawiajcie bo zepsuć już nie ma czego... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 października 2013r. o 20:10
falco napisał(a): odnoszę wrażenie że sami tutaj politycy,ekonomiści,filozofowie,religioznawcy i co tu pisać...sami ,,fachowcy,, ;)
co wy tu jeszcze robicie?
na Wiejską!!!!!! :D
rozdzielcie pomiędzy siebie stołki i stołeczki ,podzielcie się wpływami na to czy owo i naprawiajcie ten kraj...
naprawiajcie bo zepsuć już nie ma czego... :D


Falco, nie każdy ma aspiracje, ambicje bycie politykiem. Ale to nie przeszkadza temu, aby mieć wiedzę, być dobrym obserwatorem naszej rzeczywistości, i w sposób świadomy z tego korzystać, nie dając się mamić cieniaskim manipulantom :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2013r. o 21:57
i tu się zgadzamy :)
wiedza i świadomość w jaki sposób ją spożytkujemy... :)
ja mam na to ,,sposób,, ;)
a że lubię obserwować i wyciągać wnioski,to fakt... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza