Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sylwester 2013

4122
#karmelka29 nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 9:00
:| A do Łazisk się,ktoś wybiera?

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 11:01
TOjsienka napisał(a): Ja cisnę do innej bajki bo o 24 będzie też ognicho i pieczenica czyli fajnie bo nie takie całkiem ą ę


No nie całkiem,bo pieczenica to prosię czyli też na ę ! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 12:45
~~123 napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Ja cisnę do innej bajki bo o 24 będzie też ognicho i pieczenica czyli fajnie bo nie takie całkiem ą ę


... prosię...

dziękuję :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 14:22

W Dobrej jest jeszcze parę miejsc. Fantastyczne Bale Sylwestrowe.Jedzenie jak na weselu -swojskie,Posiłki gorące ,przekąski, salatki ,pyszne ciasta, kawa , herbata różne napoje i szampan. Gra zespół na żywo "SQUAD". JESZCZE MOŻESZ SIĘ ZAŁAPAĆ.

DZWOŃ POD NR TELEFONU:
606 776 897 lub 662 115 232
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 15:09
Czy zespol SQUADanka w ostatniej chwili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 18:57
a może wiecie czy gdzieś w pobliżu będą jakieś koncerty na sylwka? ... lwówek albo złotoryja coś organizują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2013r. o 14:30
W 2 LO jest jeszcze parę wolnych miejsc. Bilety do nabycia pod nr 604271402
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2013r. o 15:49
~ napisał(a): a może wiecie czy gdzieś w pobliżu będą jakieś koncerty na sylwka? ... lwówek albo złotoryja coś organizują?

Złotoryja od kilku lat nic nie organizuje w Sylwestra niestety. Lwówek chyba też nie bardzo http://www.lwowek.com.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.