Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zawyją syreny
~mmmm niezalogowany
22 października 2013r. o 14:40
a co my wojsko by sie bawic w takie rzeczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
22 października 2013r. o 15:03
ćwiczą bo nie długo naród ruszy żeby zrzucić kajdany ucisku i muszą sprawdzić czy syreny działają żeby się ostrzegać ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
22 października 2013r. o 21:38
Dobrze, że poinformowaliście, bo na pewno w pierwszej chwili bym pomyślał, że to czerwoni po mnie idą. Tak, czerwoni, ci z legnicy.

~NarzeczonaŚmierci napisał(a): ćwiczą bo nie długo naród ruszy żeby zrzucić kajdany ucisku i muszą sprawdzić czy syreny działają żeby się ostrzegać ,

Miałem to samo pisać, wręcz identycznie. Jednak to tylko marzenia świni o zobaczeniu nieba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
22 października 2013r. o 22:42
predzej sygnal dla wojska ze ma strzelac bez rozkazu do zbuntowanego spoleczenstwa lub ze zbliza sie nalot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 0:21
Niedługo krach na rynku finansowym i bankowe konta plebsowi trochę wyczyszczą.
Dlatego trzeba poćwiczyć.

Dzisiaj na onecie był fajny artykuł z bloga -
http://michalwroblewski.blog.pl/2013/10/21/jak-upada-dzisiejszy-system-finansowy-oparty-na-dolarze/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 października 2013r. o 10:51
Kuźwa obudzili mi dzieciaka :/ :/ :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
23 października 2013r. o 11:19
Właśnie słyszę wycie :)
I zastanawiam się Katarzyna (rzecznik PB), od kiedy można TRENOWAĆ syreny ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1997
#sawcio nieaktywny
23 października 2013r. o 11:25
Ale jak się mamy zachowywać podczas tego alarmu ?
Wychodzi z budynku czy zostać. Co oznacza ten alarm ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.