Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Tadeusz Mazowiecki
10114
#alter nieaktywny
28 października 2013r. o 21:02
~ napisał(a):


Nie zrozumiałeś? nie pisałem o obiektywizmie TM. A na tym oparłeś swoją powyższą wypowiedź :)


Dopisane 28.10.2013r. o godz. 21:02:

~ napisał(a): A pamiętasz bezrobotnych w Bolesławcu po rządach Mazowieckiego i jego kumpli.
Pamiętasz jak jego kumple byli biedni jak mysz kościelna a po rządach stali się oligarchami jak na Polskie możliwości?
Modernizowali Polskę że hej :D


Czy to zazdrość i frustracja przemawia przez Ciebie? tylko pytam bo nie wiem, ale ty wiesz? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 21:11
alter napisał(a): Czy to zazdrość i frustracja przemawia przez Ciebie? tylko pytam bo nie wiem, ale ty wiesz? :)


Zazdrość czego, frustracja z jakiego powodu? Ja nie wiem ale widzę że ty wiesz chyba lepiej.
Dlaczego odbiegasz od tematu i skupiasz się na rozmówcy? Ja się na tobie nie skupiam tylko na twoich wypowiedziach. Nie interesują mnie twoje pobudki.
Chcę wiedzieć dlaczego Mazowiecki dobrym politykiem był? Jak zwykle nie ma przykładów a jest wiele farmazonów "o nauce pokory w polityce" a później wychwalanie przez denata najgorszych łajz w polityce którzy z pokorą wiele wspólnego nie mają.

Wiem też że może jak to nie jest mądrość Mazowieckiego to może to demencja starcza? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 21:19
~ napisał(a): Ale korzystając z prawa do demokracji chcę powiedzieć - Mazowiecki był jednym ze szkodników. Mogę tak powiedzieć, nie?


Nie chce mi się czytać wszystkich wpisów ale zapewniam cię szkodników też w tym wywiadzie napiętnował

Zmoderowano 28.10.2013 godz.21:25 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 21:39
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Ale korzystając z prawa do demokracji chcę powiedzieć - Mazowiecki był jednym ze szkodników. Mogę tak powiedzieć, nie?


Nie chce mi się czytać wszystkich wpisów ale zapewniam cię szkodników też w tym wywiadzie napiętnowałZmoderowano 28.10.2013 godz.21:25 - powód: zbędne cytowanie (moderator)


Któż nie największym szkodnikiem jak nie ten u szczytu władzy? Jak popierasz największego szkodnika który ma władzę nad innymi szkodnikami to szlachetny nie jesteś.
A może chodzi ci o szkodników z PiSu? Czy tu też się przejawia jego obiektywność, zwłaszcza że tych raczej nie lubił?

Cały ten Mazowiecki to lanie wody, a cała sympatia to chyba przez żółwiową osobowość. Podobno ludzie lepiej reagują na spokojny głos i może się to tym objawiać że go lubili w całym morzu krzykliwych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
28 października 2013r. o 22:00
Niczym szczególnym nie wsławił się premier T. Mazowiecki. Może jedynie tym ,że był pierwszym premierem wybranym w wyborach....wiadomo jakich. Jakoś tak szybko "przeleciał" po szczeblach drabiny politycznej...

Jako człowiekowi - Cześć Jego pamięci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 22:51
virgo napisał(a): Niczym szczególnym nie wsławił się premier T. Mazowiecki. Może jedynie tym ,że był pierwszym premierem wybranym w wyborach....wiadomo jakich. Jakoś tak szybko "przeleciał" po szczeblach drabiny politycznej...

Jako człowiekowi - Cześć Jego pamięci.


Silisz się na komentarz, lecz podstawowa wiedza z WOS-u u Ciebie jest cienka. Otóż informuję Cię, że w myśl art. 154 ust. 1 Konstytucji Prezydent desygnuje Premiera. Jest to zazwyczaj osoba wskazana przez większość parlamentarną. Desygnowany Premier proponuje Prezydentowi skład Rady Ministrów. Następnie Prezydent dokonuje aktu powołania Premiera i pozostałych członków Rady Ministrów w ciągu 14 dni od dnia pierwszego posiedzenia Sejmu lub przyjęcia dymisji poprzedniej Rady Ministrów i odbiera przysięgę od członków nowo powołanej Rady Ministrów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 22:53
A więc zapamiętaj Virgo premier nie jest wybierany w wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
29 października 2013r. o 7:13
Od kiedy Kościół zezwala na grzebanie zmarłych w niedziele?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego