Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekiny w Bolesławcu
~A. niezalogowany
3 listopada 2013r. o 15:05
~zielo napisał(a): Szanowni Państwo. Te rybki nie żyją w żadnym 'TIRZE' tylko w ciężarówce. TIR to karnet celny stosowany przy przewozach z/do krajów nie należących do Unii Europejskiej. Natomiast sam samochód to pojazd ciężarowy lub, jak napisałem po prostu ciężarówka.

Ja pierdziele, ale masz problemy.. przyjęło się że na samochód ciężarowy mowi się tir i nic Ci do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5844
#zbipop nieaktywny
3 listopada 2013r. o 19:33
hemi napisał(a): też mam mieszane uczucia, zjednej strony gość niby jest wielkim fanem rekinów i w ogóle,a z drugiej strony szału z miejscem nie mają :(

Inna kwestia,że to piękne zwierzęta i może niektórzy zobaczą to piekno ,a nie tylko te fantazyjne "Szczęki" po których każdy w rekinie widział tylko krwiożercza bestię :(
Wydaje mi sie że zwierzęta a ryby to dwie inne odmiany , wiec może piękne rybki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2013r. o 14:49
zbipop napisał(a):
hemi napisał(a): też mam mieszane uczucia, zjednej strony gość niby jest wielkim fanem rekinów i w ogóle,a z drugiej strony szału z miejscem nie mają :(

Inna kwestia,że to piękne zwierzęta i może niektórzy zobaczą to piekno ,a nie tylko te fantazyjne "Szczęki" po których każdy w rekinie widział tylko krwiożercza bestię :(
Wydaje mi sie że zwierzęta a ryby to dwie inne odmiany , wiec może piękne rybki


toś się wygłupił,wyobraź sobie ,że ryba to też zwierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5844
#zbipop nieaktywny
5 listopada 2013r. o 14:59
~ napisał(a):
zbipop napisał(a):
hemi napisał(a): też mam mieszane uczucia, zjednej strony gość niby jest wielkim fanem rekinów i w ogóle,a z drugiej strony szału z miejscem nie mają :(

Inna kwestia,że to piękne zwierzęta i może niektórzy zobaczą to piekno ,a nie tylko te fantazyjne "Szczęki" po których każdy w rekinie widział tylko krwiożercza bestię :(
Wydaje mi sie że zwierzęta a ryby to dwie inne odmiany , wiec może piękne rybki


toś się wygłupił,wyobraź sobie ,że ryba to też zwierze
he he hemi lubi takie kawały to tylko żart
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza