Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Italian Pizza

~ niezalogowany
3 listopada 2013r. o 17:36
co z wami nie kupowac i juz i nie bedzie italian pizza a szef zmarnieje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2013r. o 18:52
kiedyś była dobra teraz zamawialiśmy kilka razy to była spalona i bleee są lepsze pizzerie w miescie np. rafaello ta z tuńczykiem to mniam mniam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
4 listopada 2013r. o 13:28
Kurde. Zawsze tam kupuje i ani razu nie trafił się jakimś umfal ze spaloną pizzą czy coś.

Jedna z najlepszych pizzeri w BC (na pierwszym miejscu z Jokerem i Raffaelo).

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pula niezalogowany
4 lipca 2014r. o 15:28
Ostatnio byłam na obiedzie,po pierwsze jak ta "pani"za ladą traktuje klientów to się w głowie nie mieści!wygonila klientke bo upomniala się ze rosół był chlodny !a ja czekałam 40 min na salatke grecką po czym ją dostałam ale grecka to ona nie była!!!!pomidory ogórki i sałata lodowa!!!!KATASTROFA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2014r. o 15:31
zgadzam się z przedmówczynią, kiedyś czekałem tam na pizzę 40 minut, dostaliśmy z kolegą dopiero wtedy gdy pani przypomnieliśmy, że czekamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k-i niezalogowany
4 lipca 2014r. o 18:31
Zgadzam się ta pani za ladą to niewypał bardzo złe traktuje ludzi
a pizza była spalona to jest tam normalne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hiena niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 20:23
maja za duzo forsy bo nawet nie chca przywiesc pizzy na wies normalnie (...) !!! :>

Zmoderowano 03.08.2014 godz.22:44 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4467
#madzia2203 nieaktywny
21 września 2014r. o 10:24
A jak obiady mi smakował schabowy i rosol pyszny mniam.

WITAM SERDECZNIE:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza