Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Italian Pizza

~ niezalogowany
22 września 2014r. o 13:26
~Wtajemniczony napisał(a): Witam
Ja słyszałem że niedługo w Bolcu otwiera się lokal w którym będzie można zamówić pizze na kilogramy.
Ile sobie zażyczysz tyle ci ukroją i za tyle zapłacisz.
Spróbujesz mały kawałeczek, jeśli podejdzie kupisz więcej. :)[img=1411374666_sm8ceba.jpg]



wygląda jak rzygi mojego psa.
a italian to najgorsza pizzeria w jakiej byłem. szczura bym tym nawet nie otruł, a co dopiero to jeść.. Nie będę nawet wspominał o czasie oczekiwania -__-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Blee niezalogowany
22 września 2014r. o 15:03
Po zjedzeniu ostatniej pizzy w italian ''kupczylem dalej niz widzialem'' zawartosc i jakosc skladnikow na pizzy rozerwala mi d...e
BARDZO SERDECZNIE GORĄCO NIE POLECAM !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Giuzeppe niezalogowany
22 września 2014r. o 15:31
Taką jadłem we Włoszech, jak taka powstanie jestem za! [img=1411392673_6z46c5n.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bywalec (był) niezalogowany
22 września 2014r. o 18:13
italian to gó... a nie pizza...w dodatku nie ma nic wspólnego z Italią. Wszystkie składniki z puszki, ciasto odmrożone, niedobre, ciągnące się, zamiast bycia chrupkim. Obsługa okropna. Ten lekko już dawno powinni zamknąć. Kiedyś bywałem tam często, ale obecnie sytuacja się tam zmieniła o 180 stopni. OFICJALNIE NAJGORSZY SYF W MIEŚCIE I REGIONIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 18:19
Moim zdaniem barmanki tam nie pracują. Robią wielką łaskę, że woła się je z siedzenie i pogaduch (widać) w kuchni. Miejsce barmanki jest za barem i obsługa klienta. Jak ktoś jest za stary i zbyt pewnie się czuje, to trzeba taką barmankę wymienić "na lepszy model" i będzie po sprawie. Czy ktoś z właścicieli to czyta ? To prawda, a nie ściema, w końcu ktoś tam kiesyś był i wszystkie komentarze wynikają z doświadczenia, a nie z plotek. Czy właściciele chcą mieć lokal, który zarabia więcej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 18:24
~Giuzeppe napisał(a): Taką jadłem we Włoszech, jak taka powstanie jestem za! [img=1411392673_6z46c5n.jpg]




Ja wybieram tą fioletową :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 18:25
~Wtajemniczony napisał(a): Witam
Ja słyszałem że niedługo w Bolcu otwiera się lokal w którym będzie można zamówić pizze na kilogramy.
Ile sobie zażyczysz tyle ci ukroją i za tyle zapłacisz.
Spróbujesz mały kawałeczek, jeśli podejdzie kupisz więcej. :)[img=1411374666_sm8ceba.jpg]

Czekam na taki lokal - super sprawa. Przydał by się lokal "obiadowy" - z posiłkami na wagę, jakich pełno jest we Wrocku. Idziesz z tacą, talerzem, dokładasz to, co lubisz i na koniec waga. To by była w Bolcu rewelacja :)
Myślę o większym lokalu w centrum, a nie mini-barze, jakim jest Italian. To świetny pomysł na biznesz i duuuuużo klientów (duże obroty i duże zyski).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 18:47
W legnicy w galerii też jest takie jedzonko na wage.W Bolesławcu mogłoby coś takiego powstać jestem za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.