Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Italian Pizza

~nasturcja niezalogowany
23 września 2014r. o 15:32
ja tez odwiedzilam to miejsce ostatnio,bo chcialam sprobowac tego placka podawanego na 18 sposobow-wprawdzie trzeba bylo troche poczekac,ale jedzenie bylo bardzo dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mag niezalogowany
24 września 2014r. o 23:13
Moim zdaniem wszystkie komentarze na temat pizzy w itallian pisze zazdrosna konkurencja faktem jest iz trzeba czekac czasami dlugo na pizze ale jest to spowodowane wieksza iloscia ludzi w tym miejscu. Jem tam pizze i czasami obiad i jestem naprawdę zadowolony. Jedzenie jest dobre i tanie i jest sie czym najeść. Barmanki sa mile oprucz takiej starszej pani ktora juz nie widuje tam. Często ludzie nie widza tego ze biedne dziewczyny myja naczynia za menu czy robia wiele rzeczy na raz. waszym zdaniem moze powinny byc przywiazane do tego baru? A jakies potrzeby fizjologiczne. ?!!! Czy tez przerwy jak kazdy normalny pracownik ma? Zauwazczie ze pracuja tam od rano do poznej nocy. Ludzie przesadzacie!!! A ty babo chyba jestes zazdrosna o ta barmanke ze tak piszesz bo wydaje mi sie ze bardzo duzo ci brakuje do niej. Jestem bardzo zadowolony z tego lokalu a zwłaszcza jesli obsługuje mnie szczupla mila blondyneczka. Moj kolega byl tam kierowca i podobno szef jest taki ze nie dopuszczalnego by bylo zeby cos bylo stare czy tez gdzies bylo by brudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2014r. o 5:45
:|
wygrałeś ''piccę''!!!!!nieważne że tą która wczoraj ''nie zeszła'' ;)

po odbiór zgłoś się u tej ''miłej pani''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca-kolega Maga niezalogowany
25 września 2014r. o 7:56
Jest jak pisze Mag
Ludzie tam ciężko pracują,
a reszta pozostawia dużo do życzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziadek z PRL-u niezalogowany
25 września 2014r. o 9:23
Widać, że gimnazjaliści tutaj piszą...takie rzeczy to już dawno wymyślono...nie odkrywajcie Ameryki na nowo! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2014r. o 14:49
Bylo Gó.... jest gó.... i będzie gó.... mysle ,ze temat mozna zamknac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadeusz niezalogowany
25 września 2014r. o 17:51
Barmanka za krec ista jedzenie jest w porządku czego chciec wiecej? Codziennie tam jestem. Pozdro

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadeusz niezalogowany
25 września 2014r. o 17:54
* barmanka jest super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.