Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Italian Pizza

~ niezalogowany
23 września 2014r. o 0:33
~Blee napisał(a): Po zjedzeniu ostatniej pizzy w italian ''kupczylem dalej niz widzialem'' zawartosc i jakosc skladnikow na pizzy rozerwala mi d...e
BARDZO SERDECZNIE GORĄCO NIE POLECAM !


nie popijaj salcesonu zimnym mlekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 września 2014r. o 6:11
ponoć ''gesslerka'' jest w bolcu więc zaproście ją tam na ''piccę'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 9:07
Ech...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOPJ niezalogowany
23 września 2014r. o 9:48
HAHA, wejdźcie tam do kuchni, zobaczycie pełno muszek i syf jaki później wam serwuja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 11:17
~Giuzeppe napisał(a): Taką jadłem we Włoszech, jak taka powstanie jestem za! [img=1411392673_6z46c5n.jpg]


Całkowicie jestem za
nie będzie nabijania ludzi w butelkę
"2xser...." a nie wiem czy jest połowa tego co na gramaturze (piszę tu o italian)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 12:44
śmiech na sali. sos czoskowy to raczej mleko czoskowe w kuchni syf bród kiła i mogiła. pracowałem krotki okres tam jako kierowca za UWAGA 5 złotych/h czywiście na czarno a jak nie bylo co rozwozić to jazda na szczocie wymiocinową wodą albo kroiłem cebóle. zero zgrania i ogarniecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
23 września 2014r. o 14:09
falco napisał(a): ponoć ''gesslerka'' jest w bolcu więc zaproście ją tam na ''piccę'' ;)
Chcesz ja otruć ?? ;D :>

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 września 2014r. o 14:38
Jak to się mówi "z braku laku i kit dobry", dlatego do niedawna korzystałam z usług tej knajpy (bo pizzerią nazywać się to nie powinno). W ostatnią sobotę byłam tam na obiedzie, którego już o 16 nie było. Myśleliśmy, że jesteśmy późno, ale kilku klientów w czasie naszej obecności pytało o obiad. Po zamówieniu jakiegoś placka z menu kazano nam czekać na niego ok. 40 min. Szkoda, że wcześniej za niego zapłaciłam... Inaczej po prostu bym wyszła. W międzyczasie miał miejsce jeszcze jeden incydent z pizzą, gdzie klient czekał ok. 30 min., gdy placek leżał na ladzie... Kelnerka po wywaleniu go z zaplecza i oznajmieniu "siódemka na wynos" zniknęła w kuchennych czeluściach. Nawet nie zwracając uwagi, czy ktokolwiek ją słyszy...
Ogólnie, było fajnie, ale już nie jest.
Albo postawią na klienta, albo znikną z rynku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza