Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Italian Pizza

~kóhasz niezalogowany
29 września 2014r. o 15:48

UWOLNIC ORKÉ...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smakosz pizzy niezalogowany
29 września 2014r. o 18:27
jak będzie taka jak w pizza cogito Lubin to będe u was codziennie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niezadowolona niezalogowany
13 października 2014r. o 11:02
Jak dla mnie, w tym momencie, to najgorsza pizzeria w Bolesławcu !! Ostatnio będąc tam z przyjaciółmi zamówiliśmy sobie obiady, a dokładnie placki... pomijając to, że czekaliśmy na nie ponad godzinę (bo "kucharz" zapomniał o ich zrobieniu), to danie kompletnie nie nadawało się do jedzenia !! Chyba sami ich nie próbują. Sos był tak słony, jakby całą vegetę tam wsypali. Poza tym danie zrobione jest z nieświeżych produktów, co później wyszło nam "bokami" !! Jak najbardziej NIE POLECAM tego lokalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5181
#Bobiszna nieaktywny
13 października 2014r. o 11:32
Jak dla mnie Italian było i jest bardzo smaczna. Od zawsze zamawiam tam pizzę i oprócz czasu oczekiwania, który spowodowany jest po prostu dużą ilością klientów nie mam nic do zarzucenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 11:57
ja ostatnio czeka lam 1,5godziny na pizze masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2014r. o 17:43
Bobiszna napisał(a): Jak dla mnie Italian było i jest bardzo smaczna. Od zawsze zamawiam tam pizzę i oprócz czasu oczekiwania, który spowodowany jest po prostu dużą ilością klientów nie mam nic do zarzucenia.


czy aby na pewno masz aktywne kubeczki smakowe?
zamawiasz tam ''pizzę''?...i dostajesz?
przecież tam nie wypiekają czegoś takiego
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7066
#Gamelin nieaktywny
13 października 2014r. o 18:26
Bobiszna ma racje ,mam identyczne zdanie .Może raz się zdarzyło ,że była niedopieczona ale poza tym jest ok ,nie mam do Italian większych zastrzeżeń . :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2014r. o 18:29
''jeden lubi ogórki-drugi ogrodnika córki'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.