Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Italian Pizza

~ niezalogowany
13 października 2014r. o 19:25
Gamelin napisał(a): Bobiszna ma racje ,mam identyczne zdanie .Może raz się zdarzyło ,że była niedopieczona ale poza tym jest ok ,nie mam do Italian większych zastrzeżeń . :]
niedopieczona ??? A to ci niespodzianka he he...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 19:28
Gamelin napisał(a): Bobiszna ma racje ,mam identyczne zdanie .Może raz się zdarzyło ,że była niedopieczona ale poza tym jest ok ,nie mam do Italian większych zastrzeżeń . :]
niedopieczona ??? A to ci niespodzianka he he...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~amant niezalogowany
13 października 2014r. o 22:20
i pracuje tam sexi Blondina:) sexi Roxi:) ona mnie tam ciągnię:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 22:31
Tragiczne miejsce, byłam tam raz i nigdy więcej. Całe wieki czekaliśmy na nieskomplikowane dania, pani blondi znikała w kuchni na długo, więc nie było nawet z kim gadać, bo obsługi po prostu nie było. Ludzie, którzy odczekali swoje, żeby dostać pizzę na wynos, po ok. 30 min. nie otrzymali nawet informacji, że ta pizza leży gotowa i zapakowana i czeka na wzięcie. Tak samo człowiek, który chyba miał wykupiony obiad dnia, nie wiedział, że jego zupa stygnie na ladzie, bo pani ją tam postawiła bez jednego słowa. Szkoda, że jest w Bolesławcu knajpy o tak żenującym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romeo niezalogowany
22 października 2014r. o 19:19
Nasza sexi blodi nie pracuje juz tam ztego co mi wiadomo :-( ah... wróć piekna do nas :-* ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
22 października 2014r. o 19:54
Zamawiam tam pizzę z dowozem do...Nigdy nie zawiodłam się - pizza jest świeża, smaczna i składniki takie , jakie podaję przy zamówieniu. Polecam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4399
#dafu45 nieaktywny
12 lutego 2015r. o 8:20
potężne kupczynie i ból brzucha na drugi dzień. to nie pierwszy raz.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2015r. o 9:16
~virgo napisał(a): Zamawiam tam pizzę z dowozem do...Nigdy nie zawiodłam się - pizza jest świeża, smaczna i składniki takie , jakie podaję przy zamówieniu. Polecam !!




samo reklama :) To dobrze że podajesz składniki hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.