Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy znasz właścicieli tego pieska?
~cz ja wiem ?? niezalogowany
8 listopada 2013r. o 13:52
piesek to mocne słowo, ja bym określił sportowa wiewiórka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiewiór niezalogowany
8 listopada 2013r. o 17:10
~cz ja wiem ?? napisał(a): piesek to mocne słowo, ja bym określił sportowa wiewiórka :)


Ale śliczna wiewiórka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
8 listopada 2013r. o 18:10
Kiedy zaczniecie szukać domu dla bezdomnych ,,LUDZI"? Hipokryci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2013r. o 19:05
Skoro, zgodnie z ustawą, zwierzę nie jest rzeczą to nie może mieć właścicieli. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4314
#wiewióra nieaktywny
8 listopada 2013r. o 19:29
Śliczna psia wiewiórka :)

PRZYJACIEL To nie ktoś,kto zawsze mówi Ci to ,co chcesz usłyszeć,ale ktoś kto Ci przypier.oli jak zaczniesz rujnować sobie życie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
8 listopada 2013r. o 19:31
~ napisał(a): Skoro, zgodnie z ustawą, zwierzę nie jest rzeczą to nie może mieć właścicieli. :P

Doczytaj droga tyldo. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 listopada 2013r. o 20:46
Motywacja napisał(a): Kiedy zaczniecie szukać domu dla bezdomnych ,,LUDZI"? Hipokryci.


Zacznij działać dla LUDZI, a ja ci pomogę tak jak mogę.... No na co czekasz.... pokaż konkretne działanie z twojej strony ....Hipokrytą jesteś ty...... bo i cóżeś uczynił dla ludzi czy zwierząt oprócz pustego alenia w klawiaturę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 listopada 2013r. o 20:48
~xyz napisał(a):
Motywacja napisał(a): Kiedy zaczniecie szukać domu dla bezdomnych ,,LUDZI"? Hipokryci.


Zacznij działać dla LUDZI, a ja ci pomogę tak jak mogę.... No na co czekasz.... pokaż konkretne działanie z twojej strony ....Hipokrytą jesteś ty...... bo i cóżeś uczynił dla ludzi czy zwierząt oprócz pustego alenia w klawiaturę :>


walenia miało być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.