Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rozpoczynamy akcję "Pomagam, bo mogę"
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 17:22
~kaj napisał(a): A czym innym jest odmowa chemii czy radioterapi.Ja przeszedłem przez to i nie zyjemy dzieki temu w ciągłym strachu.To choroba ktora nawet wyleczona moze zaatakowac w innym miejscu .Odmowa leczenia jest dla mnie jednoznaczna i bez rozczulania sie nad czyjąs głupotą.


Strach będzie zawsze czy miałeś chemie czy nie i napiszę tylko,że żal mi takich ludzi co karmią się krytyką.Widzę takich ludzi na co dzień ,uśmiechają się do Ciebie są bardzo mili,a potem wstrzykują Ci sporą dawkę jadu. To są tak zwane wampiry energetyczne.
Panie Andrzeju życzę pogody ducha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
12 listopada 2013r. o 20:57
A może moje sowa zmobilizują człowieka do konkretnego leczenia .Tego własnie mu życze bo bedzie to mniejszy strach i łatwiejsze zycie mimo złego samopoczucia bo obie terapie niosa za sobą uciązliwosci z tym ze teraz srodki sa zupełnie inne i osłony bardziej skuteczne.A usmiech jest zawsze potrzebny.Zycze rozwagi i zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podejrzany niezalogowany
12 listopada 2013r. o 22:34
Ja chętnie pomogę. Jak można wkręcić się w akcję??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podejrzany niezalogowany
12 listopada 2013r. o 22:37
Prócz przelewania pieniążków na rachunek. Nie jestem zamożny ale mam dobre chęci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podejrzany niezalogowany
12 listopada 2013r. o 22:39
Chcę iść do ludzi i pomagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza