Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian!
9176
kc
9 listopada 2013r. o 21:03
Kto jeszcze oceni, czy dzieciaczki są ładne , czy brzydkie, może zróbcie Bolec-sondę ?
A może te dzieci sobie nie życzą, żebyście się na nie gapili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GosiaM niezalogowany
9 listopada 2013r. o 21:13
A może i my sobie nie życzymy , żeby jakieś przemądrzałe i zarozumiałe babsko pouczało nas co nam wolno, a co nie .
Zachowujesz się i to od dawna jak byś wszystkie rozumy pozjadała, udowodnij to w inny sposób, a nie wymądrzając się i pouczając wszystkich w około, chcąc ukazać swoją wyższość i mądrość.
Nie ucz ojca robić dzieci :) Miłego wieczoru :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 listopada 2013r. o 21:24
~GosiaM napisał(a): A może i my sobie nie życzymy , żeby jakieś przemądrzałe i zarozumiałe babsko pouczało nas co nam wolno, a co nie .
Zachowujesz się i to od dawna jak byś wszystkie rozumy pozjadała, udowodnij to w inny sposób, a nie wymądrzając się i pouczając wszystkich w około, chcąc ukazać swoją wyższość i mądrość.
Nie ucz ojca robić dzieci :) Miłego wieczoru :)


No widzisz, różnica pomiędzy tobą, a tymi maleństwami jest taka, że ty możesz mi ubliżać i pisać na mój temat co ci się tylko podoba, a one nie mogą Ci nawet powiedzieć, że nie interesuje ich Twoja opinię na ich temat. Ja na szczęście mogę i z przyjemnością to czynię : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~słodziaki niezalogowany
9 listopada 2013r. o 21:37
Gratulacje dla Rodziców :) Niech rosną zdrowo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
9 listopada 2013r. o 22:23
kc napisał(a): Kto jeszcze oceni, czy dzieciaczki są ładne , czy brzydkie, może zróbcie Bolec-sondę ?
A może te dzieci sobie nie życzą, żebyście się na nie gapili.


Od początku tego tematu burzysz się nie wiadomo o co. rodzice tych dzieciaków zadecydują czy chcą - by zdjęcie ich pociechy się ukazało czy nie.
Ty tego nie chcesz to nie wyrazisz zgody i tyle.
A myślisz, że kiedyś ktoś rozpozna to dziecko? Wydaje mi się, że nie.

To, że wyrażasz swoje zdanie to ok. Ale nie znaczy, że to co inni robią jest złe.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2013r. o 22:25
Ludzie! Czy wy nie macie nic do roboty tylko siedzieć i sie czepiać? Co za naród! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
9 listopada 2013r. o 22:28
~ napisał(a): Ludzie! Czy wy nie macie nic do roboty tylko siedzieć i sie czepiać? Co za naród! :|

Taki naród. Wszystkiego trzeba się czepić a samemu nic nie zrobić .

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sołtys niezalogowany
9 listopada 2013r. o 22:51
kuz.. ja chyba pijany jestem bo widzę albo czwórkę dzieciaków albo dwójkę blizniaków cholera co jest grane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza