Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rada Miejska Nowogrodźca ukarana grzywną
~misiek niezalogowany
19 listopada 2013r. o 22:00
Relicha nie trawię ale szkoda mi go jako człowieka bo przeliczył się ze swoją kiepską wiedzą w zarządzaniu Gminą,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:30
Ja mam pytanie co zostało zrobione przez ostatnie 7 lat w Nowej Wsi? kompletnie nic ale jak wybiera się takiego radnego który jest bezradny i w dodatku sam pracuje w szarej strefie na czarno to się nie dziwię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 18:41
~ napisał(a):
~miś napisał(a): ..... przekazywanie informacji w formie dokonanej jest kolejną dezinformacją na szkodę gminy i lokalnej społeczności. T......


Panie Radny Misiu, jaka szkoda została wyrządzona Gminie i lokalnej społeczności w związku z publikacją publicznej informacji?

Proszę rozwinąć swoją tezę.


Panie Misiu śmiało też czekam na odpowiedź!!!

Proszę bronić swojej tezy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cba niezalogowany
21 listopada 2013r. o 8:05
Radny" miś" jak się zdemaskował stracił chęć do szkalowania poprzednich włodarzy i przypisywania sukcesów sobie i Relichowi.nie ładnie panie KOSIOR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Misia niezalogowany
24 listopada 2013r. o 18:16
Panie Misiu czy umie Pan tylko krytykować?
Jak ktoś poprosił o wytłumaczenie Pana tezy to nabrał Pan wody w usta, czy klawiatura się zablokowała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skandal niezalogowany
24 listopada 2013r. o 18:32
Mieszkańcy Zebrzydowej w dalszym ciągu nie dostali odpowiedzi na pismo z dnia 10 05 2013.Dziękujemy panie radny Zdunek za bezczynność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
24 listopada 2013r. o 23:48
O.k w przyszłym roku wybory. Niezadowoleni z rady, ze świetnymi pomysłąmi jak wszystkim w gminie zrobić dobrze - na listy wyborcze! Dajcie się poznac, pokażcie klase, przekonajcie wyborców do siebie! Tak naprawdę tylko marudzic i narzekac potraficie - wiecznie niezadowoleni malkontenci i frustraci. Burmistrz i Rada sami się nie wybrali - ludzie ich wybrali, niech teraz wybiorą was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jakoś to będzie niezalogowany
25 listopada 2013r. o 9:16
do " to ja"- oczywiście, że to mieszkańcy gminy wybrali i radnych i p. burmistrza, problem polega na tym, że ONI w d...ie mają obietnice przedwyborcze i to większość wyborców delikatnie ujmując denerwuja( wk.....a). Na takim forum mogą to swoje niezadowolenie wyrazić, bo tylko w ten sposób problemy naszej gminy mogą być nagłośnione.Pisma,zażalenia pozostają bez odpowiedzi ( jak napisane wyżej ) to jaką inną formę niezadowolenia społecznego przyjąć ? Może się wreszcie opamiętają, dojdą między sobą do porozumienia, że dobro mieszkańców gminy- ICH WYBORCÓW!!!- jest ważniejsze od kariery jednego mieszkąńca ( tu p. Relicha ).Pozdrawiam wszystkich i życzę trafnych wyborów w zbliżających się wyborach !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza