Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Komis

~ niezalogowany
14 listopada 2013r. o 12:52
Słyszałam,że na Wesołej powstał nowy komis dziecięcy. Był ktoś z Was?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
14 listopada 2013r. o 16:48
byłam, fajne rzeczy, na razie mało ale się rozkręci :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GABI niezalogowany
14 listopada 2013r. o 16:54
super , wreszcie jest komis dla dzieci i maja wozki i hustawki w super stanie,i ubranek tez jest juz dos duzo. Jest w czym wybrac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
15 listopada 2013r. o 18:45
Jaki jest adres na facebook'u tego komisu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mon niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 11:09
A gdzie dokładnie znajduję się ten komis? mam w super stanie chodzik -pchacz firmy Chicco do sprzedania za 40zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szczera niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 13:23
Byłam dwa razy w tym komisie i niestety nie ma czego chwalić...W B-c faktycznie powstała nisza dot. komisu ,jednakże to jak wygląda i jest prowadzony ten komis nie wygląda najlepiej i nie wróżę sukcesu! Właścicielka już od samego początku robi duży swój narzut (35%) i chce żeby było tanio...i nie interesuje ją ile ktoś wcześniej dał za swoje rzeczy-ma być tanio!Tym samym ma w swojej ofercie niezbyt tanie rzeczy i co tu wiele mówić fest zużyte, bo nikt nie da jej swoich naprawdę wartościowych rzeczy za bezcen. Wg mojej opinii nie ma tam po co wiele zaglądać:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~była i coś kupiłam niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 14:21
do szczerej...
bzdury piszesz,byłam tam kilka dni temu i raczej zniszczonych rzeczy nie widziałam. Lokal duży,przestronny i nie ma nawalonych rzeczy jak to nie raz bywało w innych komisach. Ciuszki czyste,niezniszczone i często markowe.Ceny różne,ale dostępne na każdą kieszeń.Rozumiem,ze kazdy chce zarobić i mama oddająca rzeczy po dziecku i pani, która prowadzi komis,ale nigdy w komisie nie dostanie się ceny takiej za jaką kupiło się dany ciuszek w sklepie...to chyba logiczne?
Nie mylmy komisów ze sklepami z uzywaną odzieżą!
mysle,ze napisałas taki paszkwil z niechęci do właścicielki lub zwyczajnie jesteś z natury niemiła, fe nieładnie z twojej strony ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 14:28
~była i coś kupiłam napisał(a): do szczerej...
bzdury piszesz,byłam tam kilka dni temu i raczej zniszczonych rzeczy nie widziałam. Lokal duży,przestronny i nie ma nawalonych rzeczy jak to nie raz bywało w innych komisach. Ciuszki czyste,niezniszczone i często markowe.Ceny różne,ale dostępne na każdą kieszeń.Rozumiem,ze kazdy chce zarobić i mama oddająca rzeczy po dziecku i pani, która prowadzi komis,ale nigdy w komisie nie dostanie się ceny takiej za jaką kupiło się dany ciuszek w sklepie...to chyba logiczne?
Nie mylmy komisów ze sklepami z uzywaną odzieżą!
Popieram sama zakupiłam parę rzeczy dla córki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.