Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Polska droga do zniewolenia"
10114
#alter nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 23:40
~ napisał(a): A z ta szarfa wygladasz, jak dziedzic Pruski z "Misia".
I tak samo smiszny z Ciebie koles.


Ty bez nicka i szarfy jesteś nikim :)


Dopisane 13.12.2013r. o godz. 23:40:

skorn napisał(a): Powinienem napisać - mentalni spadkobiercy ubeków, ludzie bez kręgosłupa moralnego.


I z tym się zgadzam w 100% :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 grudnia 2013r. o 7:30
,,twoje słowo jest g*wno warte,,

tak jak dla mnie twoja opinia...
ktoś miał rację pisząc ,,falco -daj spokój,,
właśnie przez takich jak ty i alter min. Polacy są dzisiaj podzieleni jak chyba nigdy dotąd...
waszą ,,bronią ,, jest opluwanie innych i kamienie w dłoniach...
,,patrioci,, od siedmiu boleści...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 7:47
alter napisał(a): hmm... czy to sugestia, aby brać wszystko w swoje ręce? że realia ludzi do tego zmuszają? :)Dopisane 13.12.2013r. o godz. 21:26:Tematem jest => ""Polska droga do zniewolenia"! Tylko niepokorni potrafią walczyć i zwyciężać ze zniewoleniem. Wśród poetów było takich bardzo wielu


Ty nie walczysz ze zniewoleniem .Ty walczysz o zniewolenie inaczej myślących od Ciebie.

Zmoderowano 14.12.2013 godz.19:24 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
14 grudnia 2013r. o 9:51
Polska kroczy drogą do zniewolenia. To co się dzieje na forum, jest odzwierciedleniem sytuacji w Polsce. Zniewalamy się poprzez własną małostkowość, szukaniu "dziury w całym", przebijaniu się, kto ma większą wiedzę, kto wchodzi na większą ilość stron. Internet ma tę właściwość, że można być "każdym", można odbić własne frustracje na innych, nie mając na Ich temat bladego pojęcia. Szukamy wrogów w różnych nacjach, ale najpierw musimy poradzić sobie z "wrogiem wewnętrznym". Nie jest moim celem obrażać kogokolwiek, ja pierwsza mogę się uderzyć w piersi. Życzę nam Wszystkim życiowej mądrości, bo nie "magister" czyni człowieka. Słyszałam o takich życzeniach, które Babcia składała wnuczkowi na święta :"Narodził się Bóg- Człowiek, życzę Ci, abyś całe życie pozostawał Człowiekiem"

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 14:11
Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 16:17
Nie napisałem, że o coś walczę. Zawsze podkreślam, że obiektywne spojrzenie jest bardzo ważne.

Obiektywne spojrzenie to coś co jest ci obce(...)

Zmoderowano 14.12.2013 godz.19:26 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 1:40
Byłem na spotkaniu! Sala była pełna - młodzi i starzy. Michalkiewicz to jest wielkość i Klub który go zaprosił też!
M. rzucił wszystkich na kolana, ludzie po trzech godzinach nie chcieli się rozejść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 grudnia 2013r. o 15:44
To były dobrze spędzone 3 godziny, dobrze że jednak zdecydowalem się pójść. Gdyby nie potrzeba opróżnienia sali spotkanie pewnie trwałoby dalej.

Dobrze, że nie było żadnego z bolesławieckich mediów, przynajmniej nie trzeba prostować nierzetelnych informacji.

Pozdrowienia dla dziewczyn z falangami na opaskach. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego