Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alkomat w aucie- nowy pomysł

4668
#Anonim4668 nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 16:12
zalożenia programowe żondu na rok 2014....
...po pierwsze ...NIC NIE ROBIMY
...po drugie........NIC NIE ROBIMY
...po trzecie ......NIC NIE ROBIMY

....jakoś to będzie....aby do siego roku 2015. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 stycznia 2014r. o 16:46
~mir.ko napisał(a): ciekawe czy segregowales od lat makulature czy robisz to dopiero teraz jak urzednik postawil ci pojemnik na papier pod domem. bo rozumiem ze popierasz pomysl segregacji

Jak miałem to robić wcześniej, skoro nie było pojemników? Pomijam już fakt, że nie ma obowiązku segregacji śmieci, więc porówanie zupełnie nie trafione.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 23:11
w kazdym miescie sa skupy/zbiory [od 20 lat ? tyle pamietam] makulatury. ale trzeba bylo ustalic przepisy i grzywny by w koncu mialo to sens. bo tak jak piszesz - nie bylo przymusu, to mam to gdzies. sam udowodniles ze trzeba generowac nowe przepisy, stare anlulowac, niektore aktualizowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 23:23
90 % polaków jest już pod obowiązkiem segregacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 3:17
http://www.demotywatory.pl/4269623/Beda-w-pierwszej-dwudziestce-najbogatszych-krajow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver II niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 3:30
~Kierowca_autobusuu · 11 stycznia 2014 o 10:15

Nic takiego nie zrobiłem, jestem jak większość Polaków, godzę się na to co usłyszę w telewizji, ewentualnie jak mi się coś nie podoba, to idę z Heniem, kanarem na piwo, a po pijaku wyrzucę złości, a później znów ta sama trasa. Mój syn ma podobnie, tylko psioczy na rząd w internecie, na forach internetowych, a później Pan Magister ekonomi idzie robić frytki i sprzedawać kebaba u Turka. Liczy, że jak się zwolni miejsce to zatrudni go w McDonald's. To by był awans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 6:50
~driver II napisał(a): ~Kierowca_autobusuu · 11 stycznia 2014 o 10:15

Nic takiego nie zrobiłem, jestem jak większość Polaków, godzę się na to co usłyszę w telewizji, ewentualnie jak mi się coś nie podoba, to idę z Heniem, kanarem na piwo, a po pijaku wyrzucę złości, a później znów ta sama trasa. Mój syn ma podobnie, tylko psioczy na rząd w internecie, na forach internetowych, a później Pan Magister ekonomi idzie robić frytki i sprzedawać kebaba u Turka. Liczy, że jak się zwolni miejsce to zatrudni go w McDonald's. To by był awans.


...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kier owca niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 12:01
~BRUTUS napisał(a): Alkomat w aucie ?? kapliczka w aucie ?? i co jeszcze żeby zostało miejsca dla kierowcy ??

No jak to co? Gaśnica 10 kg, zapas paliwa na 1000 km, zapas żywności na 3 doby, woda na 3 kąpiele, odzież zimowa i letnia, narty i rakiety śnieżne, łańcuchy na koła i na szyję itd. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima