Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alkomat w aucie- nowy pomysł

~stoper niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 12:03
~kuba napisał(a): Czemu tylko w samochodzie? Idźmy na całość! Alkomaty na rowerach, motocyklach i wszystkim co się porusza po drogach! A potem deskorolki, łyżworolki i hulajnogi! :D

A pieszy to gorszy? Równouprawnienie jest!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eryk kleryk niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 12:20
Bobiszna napisał(a): Cała ta afera z pijanymi kierowcami i wypadkami związanymi właśnie z tą sprawą to idealny przykład medialnego mydlenia oczu. Od jakiegoś czasu w wiadomościach nie słyszy się praktycznie nic innego, w momencie gdy na świecie dzieje się wiele ważnych dla nas wszystkich rzeczy. Przykłady:
-Rosja walczy z islamizacją kraju, po zamach utworzyły się grupy które organizują akcję "białe pociągi", gdzie atakują ciapaków i każą im się wyrzec Allaha.
-w stanach uniewinniony został morderca, który zabił przechodnia. Jego argumentem obrony było to, że przechodzeń wkroczył w strefę prywatną jego osoby
-Komorowski ma zostać oskarżony o zdradę państwa
-Portugalia i Hiszpania organizują protesty antyunijne

Oglądając serwis informacyjny chciałbym widzieć więcej naprawdę ważnych informacji ze świata:)

Masz 100% rację! Mi to wygląda na zaplanowaną akcję, żeby odwrócić uwagę od pedofilii kleru :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OTHMAR niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 14:22
Jaxda na podwójnym gazie powinna skutkować zwiększonymi opłatami OC a w przypadku recydywy utratą uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 stycznia 2014r. o 15:09
~mir.ko napisał(a): w kazdym miescie sa skupy/zbiory [od 20 lat ? tyle pamietam] makulatury. ale trzeba bylo ustalic przepisy i grzywny by w koncu mialo to sens. bo tak jak piszesz - nie bylo przymusu, to mam to gdzies. sam udowodniles ze trzeba generowac nowe przepisy, stare anlulowac, niektore aktualizowac


Stworzono warunki więc segreguję, nikt mnie do tego nie zmusił, wystarczy rozsądek.


Dopisane 12.01.2014r. o godz. 15:08:

~mir.ko napisał(a): 90 % polaków jest już pod obowiązkiem segregacji


Nie ma obowiązku, gdyby tak było, nie wypełniałbyś deklaracji.


Dopisane 12.01.2014r. o godz. 15:09:

p.s. kupiłeś juz alkomat, czy czekasz na rozkaz?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 15:11
Wytlumaczcie mi ten pomysl,z Tym alkomatem bo go nie kapuje poprostu. Jesli wsiadziesz do auta to masz dmuchnac w alkomat,jesli cos wykarze to nie pojedziesz? jEsli oto chodzi to baaardzo glupi jest ten pomysl. nIKT Nie musi dmuchac przeciesz,albo jest jeden pijany i jeden czezwy,wystarczy ze ten drugi wsiadzie i pojedzie. nie wiem nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
12 stycznia 2014r. o 15:57
nie wiesz , nie wiesz ....
a ,,czeźwy " jesteś ,że nie wiesz ?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 16:10
skorn napisał(a):
~mir.ko napisał(a): 90 % polaków jest już pod obowiązkiem segregacji


Nie ma obowiązku, gdyby tak było, nie wypełniałbyś deklaracji


90 % podpisało poniższe zdanie, więc ma obowiązek.

"Sposób zbierania odpadów będzie podlegał bieżącej kontroli. W przypadku nie wywiązywania się z obowiązku selektywnego zbierania odpadów komunalnych właściwy organ w drodze decyzji naliczy
opłatę za zbieranie odpadów komunalnych w sposób nieselektywny wraz z zaległymi odsetkami."

odnośnie drugiego czekam na rozkaz. nie mam obowiązku obecnie posiadania więc co najwyżej bardziej ryzykuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 stycznia 2014r. o 22:11
~mir.ko napisał(a): 90 % podpisało poniższe zdanie, więc ma obowiązek.

"Sposób zbierania odpadów będzie podlegał bieżącej kontroli. W przypadku nie wywiązywania się z obowiązku selektywnego zbierania odpadów komunalnych właściwy organ w drodze decyzji naliczy
opłatę za zbieranie odpadów komunalnych w sposób nieselektywny wraz z zaległymi odsetkami."


Za wywóz odpadów płaci się tak czy owak, bez względu na to czy są segregowane czy nie. NIE MA obowiązku segregowania odpadów. Możesz nie segregowac, ale płacisz wtedy więcej. Dlatego wypełniałeś deklarację. Rozumiesz w końcu czy nie?



Dopisane 12.01.2014r. o godz. 22:11:

~mir.ko napisał(a): nie mam obowiązku obecnie posiadania więc co najwyżej bardziej ryzykuje


Życie swoje i innych. Nieładnie, nie po chrześcijańsku, ale bardzo po polsku.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.