Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto nam ,,łysieje”
~Tutejszy niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 21:37
Jednemu drzew za dużo drugiemu za mało, absurd goni malkontenctwo, ale widzę nadzieje dla nas wszystkich ZAPYTAJMY JANIE ZDANIE MAJĄ DRZEWA, bo nie grzecznie tak za kogoś decydować nie pytając go o zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 21:55
Człowiek ma prawo do promieni słonecznych na swym balkonie, więc co w tym dziwnego że mu je odsłonięto. Słoneczne promienie to dla człowieka witaminki. Chyba lepiej że ma słońce, niż nakupczone pod balkonem od kupczyjptaków? Nie przesadzajcie, że Wam tyle drzew wycieli...Lepiej przypilnujcie, żeby śmieci były sortowane. Pani M. też przeszkadzałoby, gdyby jej gałęzie do domu przez balkon właziły i miała ciemno w nim jak w d... u murzyna, bo gałązki muszą rosnąć.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławczanin niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 22:06
Nie lubię styropianowych kombatantów. Ich czas przeminął. Ich przestrzeń skurczyła się do formatu kartki A4. Z całym szacunkiem, ale mnie już Wasze "estetyczne" sprawy, nie interesują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 22:11
Z jednej strony szkoda drzew z drugiej strony dobro mieszkańców.
Sama podpisałam petycję mieszkańców o wycięcie jednego drzewa pomiędzy dwoma blokami bo były wiecznie pozatykane rynny przez liście i deszczówka zamiast rynną,spływała po ścianach nowych elewacji.Spoko miało być jedno drzewo.Niestety jak łapa wpadła wyorali 3 z czterech na podwórku,aż mi się serce krajało co robią z tymi topolami(chyba?). :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotr niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 1:15
Ma Pani rację. ja walczyłem z tym już wcześniej ale odpowiedz na moje pisma były takie że nowe drzewa to problem w naszym mieście dla sprzątających teren. stare drzewa wycina pewna firma i pewnie zarabia na opale. Starostwo robi na takie drzewo przetarg albo oddaje biednym.tak było np. na DOLNYCH MŁYNACH przy szkole.szanuję Panią a co dwie głowy to nie jedna .pozdro. musimy współpracować!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heh niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 7:09
Jak Pani Maślicka w ogóle śmie atakować kierownika ADMu i Zarząd spółdzielni? Kim ona dla nich jest żeby mieć jakieś pretensje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec ul. Starzyńskiego niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 8:34
Do lasu się przeprowadzić trzeba tam jest dużo drzew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarek niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 9:53
Myślę ,że decyzja o ścięciu konarów gałęzi drzew, podyktowana była tym , iż często podczas większych wiatrów niszczone były samochody. Jeśli ,pani Maslicka zaoferuje się pokryć koszty zniszczeń , to można odstąpić od tych czynności. Tylko co będzie gdy taki konar spadając uderzy kogoś , co będzie?. Myślę , że trzeba wybrać mniejsze zło . Pewne rzeczy trzeba przewidzieć . Wydaję mi się , że pani MAŚLICKA chcę się wylansować w naszym mieście. GDY dojdzie do nieszczęścia , pani MAŚLICKA pewnie zniknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza