Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie potrafili odczytać chipa
~Motywacja niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 19:04
Kiedyś słyszałem, że niemiecki jest językiem urzędowym w piekle, więc coś tam dziabnąłem, a może akurat się przyda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ada;) niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 8:11
Czyżby to była przestroga przed braniem psa ze schroniska ?? Chyba tylko u nas za dobre serce trzeba płacić i to podwójnie żenada ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 10:42
~Motywacja napisał(a):
~ napisał(a):
~właściciel psa napisał(a): We LWÓWKU ŚLĄSKIM jeden gość przygarnoł psa z ulicy, a gmina becaluje mu koszta utrzymania



cO TO ZNACZY "BECALUJE" ?????Na MIŁOŚĆ BOSKĄ ,CO TO ZA SŁOWO?? Nie ma takiego słowa w polskim słowniku .Proszę pisać po polsku.

Męczyć możesz sobie gimbusów w szkole. Tu jest Internet, tu jest samowolka



A ,weź się i doucz .Jeżeli już ,to "becelować" a nie becalować. i to oznacza płacić ,przekazywać pieniądze ,i ktos tu pisze bez sensu ,że facet "przygarnoł" [przygarnął się pisze],psa i urząd mu co ? DAJE KASĘ? Podwójnie nie dość tego ,bez sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 10:42
~Motywacja napisał(a):
~ napisał(a):
~właściciel psa napisał(a): We LWÓWKU ŚLĄSKIM jeden gość przygarnoł psa z ulicy, a gmina becaluje mu koszta utrzymania



cO TO ZNACZY "BECALUJE" ?????Na MIŁOŚĆ BOSKĄ ,CO TO ZA SŁOWO?? Nie ma takiego słowa w polskim słowniku .Proszę pisać po polsku.

Męczyć możesz sobie gimbusów w szkole. Tu jest Internet, tu jest samowolka



A ,weź się i doucz .Jeżeli już ,to "becelować" a nie becalować. i to oznacza płacić ,przekazywać pieniądze ,i ktos tu pisze bez sensu ,że facet "przygarnoł" [przygarnął się pisze],psa i urząd mu co ? DAJE KASĘ? Podwójnie nie dość tego ,bez sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 14:35
To jest smiechu warte ,po co wogóle jest nam straż miejska tylko do lepienia mandatów .przyjmowania zgłoszen o błakajacym sie psie .Ja nie widze innej roli w tym naszym zacofanym miescie tej instytucji wogóle nie sa w niczym pomocni,tylko szkodza sa bezduszni .a za to ze człowiek ma dobre serce i zaopiekuje sie bezdomnym psiakiem to potem dostaje mandaty za byle pierdołe .Mam doswiadczenie bo sama przygarnełam psa.który uciekł i wystraszył sie noworocznych wystrzałow a sprawa zakonczyła sie w sadzie( o mandat jaki dostałąm za wystraszonego psa)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza