Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Włamał się do marketu i apteki
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
4 lutego 2014r. o 10:53
Mam bardzo zmieszane uczucia i nie wiem czemu, ale ta sprawa gnębi mnie od wczoraj.
Z jednej strony można zrozumieć to info, bo chłopak nie przeszedł raczej przez ścianę, a za rządów słońca peru koszt wymiany chociażby zamka jest duży jak na przeciętnego sługę cesarza, nie mówiąc o drzwiach, czy oknie(niestety nie ma info, jak sprawca wszedł). A z drugiej strony, o ile zdjęcie jest prawdziwe to serce się kraja, że włamał się tylko po pisaki i skarpetki. Jeżeli zdjęcie jest prawdziwe(nie raz KPP wystawia zdjęcia nie związane ze sprawą, aby było) to chłopak potrzebuje pomocy natychmiastowej i to nie takiej, jaką obecny rząd może zaoferować. Najgorsze, co w tym momencie może być dla niego, to wsadzenie go do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, gdzie spotka naprawdę młodocianych przestępców. Chłopak jest do uratowania, ale po co? Lepiej osadzić młodocianego pod pretekstem ,,ewentualnego" zagrożenia, a wypuścić na wolność gwałciciela i mordercy dzieci. Prawda? Ot cała politykiera obecnie rządzących, za których podatnik słono płaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 11:13
Zdemotywowany napisał(a): A z drugiej strony, o ile zdjęcie jest prawdziwe to serce się kraja, że włamał się tylko po pisaki i skarpetki.

Nie no chyba jest.Na focie jest napisane "przedmioty znalezione przy włamywaczu fot.KPP Lwówek Śląski".
Zgadzam się marudo,też mnie to męczy. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
4 lutego 2014r. o 11:19
Ok, ale ja już nikomu nie ufam i nie wierzę. Pisać można różne rzeczy(mogę podać wiele przykładów jak wygląda informowanie obywateli zwane dziennikarstwem).
Mam nadzieję, że Bolec.info opublikuje na bieżąco, co się dzieje z tym chłopakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 11:27
Zdemotywowany napisał(a): Ok, ale ja już nikomu nie ufam i nie wierzę.

A już myślałam że nadmierna podejrzliwość to jedna tylko z moich głupkowatych cech charakteru :| :D :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
4 lutego 2014r. o 11:37
Jak widzisz, nie jesteś sama :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 lutego 2014r. o 12:43
Ale co według ciebie ma Policja zrobić ?? pochwalić go za to że włamał się do sklepu a potem jeszcze do apteki ?? raczej nie zawsze może trafić do ośrodka bo też może dostać kuratora więc w tym przypadku powinien zdecydować o jego losie sąd i nie ma co tu chwalić i to po jakie rzeczy poszedł kraść nie zwalania go z tego czy mu typowych rzeczy brakowało czy nie równie dobrze mógł zwinąć kasę i też byś powiedział brakowało mu na chleb ?? ja na pewno bym nie poszedł kraść bo też jestem może młody ale czegoś takiego bym nie zrobił bo raczej to pokazuje jakie wychowanie nam rodzicie dali i co kieruje w tym przypadku ta kradzież ale raczej odpowiedzialność musi jakoś ponieś bo jednak to jest przestępstwo

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 13:29
Po tych fantach co widać na załączonej focie nie można traktować kogoś jak przestępcę raczej pożałować.Podchodzi to raczej pod wykroczenie jakie otrzymuje każdy w pakiecie z mandatem z tym że z innego paragrafu.
Zanim zaczniecie komentować poparzcie na to z tej perspektywy, że ktoś jadący 100km/h w terenie zabudowanym popełnia jeszcze gorsze wykroczenie bo ma tym zadatki na przeciętnego mordercę niż to dziecko co zawinęło flamastry a jednak w społeczeństwie jest na to ogólne przyzwolenie.Szkoda chłopaka

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 lutego 2014r. o 13:37
TOjsienka napisał(a): Po tych fantach co widać na załączonej focie nie można traktować kogoś jak przestępcę raczej pożałować.Podchodzi to raczej pod wykroczenie jakie otrzymuje każdy w pakiecie z mandatem z tym że z innego paragrafu.
Zanim zaczniecie komentować poparzcie na to z tej perspektywy, że ktoś jadący 100km/h w terenie zabudowanym popełnia jeszcze gorsze wykroczenie bo ma tym zadatki na przeciętnego mordercę niż to dziecko co zawinęło flamastry a jednak w społeczeństwie jest na to ogólne przyzwolenie.Szkoda chłopaka
Tośka a skąd wiesz że nie chciał tym po handlować ?? albo ktoś go do tego nie namówił czy kradzież cukierków w sklepie jest też dobra ?? nie znam tego chłopaka i nie wiem co nim kierowało ale porównując gościa co smiga 100km raczej nie jest dobrym celem wykroczenie wykroczeniem ale ja tam widzę więcej rzeczy które raczej mu wpadły w ręce na szybko ;) gdyby włamał się po jedzenie to można darować ale po mazaki czy trampki ?? i to jeszcze dla dziewczynki ?? :| jestem ciekaw co on chciał zwinąć z apteki bo mi to nie wygląda na to że cierpi na bidę ;) i go nie będę bronił bo nie mam za co złodziej to złodziej zabójca to zabójca tak jak mówiłem gdyby to były słodycze to jeszcze jeszcze ale takie rzeczy ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza