Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bal wielkiego serca
~elcia_69 niezalogowany
16 lutego 2014r. o 10:35
Byłam :)było superrrrrr:)jedzenie dobre,gołąbki przepyszne :)atmosfera super:)Cieszę się ,że dołożyliśmy ,,troche``grosza:)Jegomość-jesteśWielki-milo ,że Ciebie poznałam :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
16 lutego 2014r. o 10:49
Zebraliśmy ponad 5000!!!

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 11:11
Było rewelacyjnie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
16 lutego 2014r. o 11:15
Super:)nie szkoda było kasy na pyszny tort tu warto podziękować CUKIERNI Brzozowscy-za pyszny prezent:)i piękne róże,-miły gest dzięki
kelnerkom:}

Zmoderowano 16.02.2014 godz.13:37 - powód: zgłoszenie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 11:15
Dobre cokolwiek żeby więcej ludzi się zaangażowało byłoby o wiele lepiej takie imprezy to strzał w dziesiątkę!!!Tośka jesteś wielka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 11:15
Tradycyjny "rozmaz" na fotach. Kupcie sobie aparat który sam sobie ostrość ustawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
16 lutego 2014r. o 11:34
~ napisał(a): Tradycyjny "rozmaz" na fotach. Kupcie sobie aparat który sam sobie ostroś
ć ustawia.

Tradycji stała sie zadość :(- ,,dzieci internetowe''się obudzili,teraz się zacznie ,a to fota nie taka itp.itd:(żal,nie dość,że nie brali udziału stać ich tylko na głupie bezsensowne kometarze:((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 lutego 2014r. o 12:20
I ja tam byłam zajefajnie się bawiłam.
Organizacja super.
Atmosferka rewelka.
Muzyka-dla każdego coś dobrego.Jegomościu nie dał posiedzieć.
Jedzonko mmmniamniuśne.
Obsługa bdb.Dziewczyny też pracowały charytatywnie,dziękuję.
Torcik Brzozowskich pyszniusi.
Tak więc moja ocena za całokształt to 6 z wieeeelkim plusiorem.
:)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza