Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga na fałszywych przedstawicieli TAURONa
~Basia niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 16:30
witam ja mam problem bardzo zagmatwany podpisałam umowę pod tzw wpływem błedu i nieprawdziwych informacji, nie miałam żadnych podejrzeń ze coś nie tak i niestety w ciagu 10 dni nie zrezygnowałam jednak potem przyszli nastepni z Novum i stwierdzili ze umowa ktora podpisalam jest niewazna i mam nowa podpisac na co już sie nie zgodziłam bo już w necie szalało na ich temat... myslalam że mi się upiekło ale niestety okazalo sie ze umowa jednak weszla w zycie do dziś piszę pisma do Novum z wyjasnieniami oświadczeniem art 84 KC , prawnika tez odwiedziłam bo chce zerwać umowe bez tych kolosalnych kar jakie grożą ale na dzień dzisiejszy wszystkie moje tzw reklamacje sa rozpatrzane negatywnie :( czekam więc na kolejne od nich pismo pewnie z naliczona karą i aż mam dośc... wariatkowo mi chyba grozi bo nerwy mam już na totalnym wyczerpaniu ...:( jeśli ktoś potrafi mi pomóc to proszę o kontakt na maila [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 16:37
może i fałszywi ale ci prawdziwi i tak zdzierają z ludzi skórę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 16:52
~ napisał(a): może i fałszywi ale ci prawdziwi i tak zdzierają z ludzi skórę

Ile zużyjesz, to za tyle płacisz. Chcesz płacić mniej, to oszczędzaj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZnowuJa niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 20:05
Jakis rok temu łazili po domach przedstawiciele Centrum Energetycznego, tez używali słowa Tauron, nawet mieli jakies papierki z logo Taurona tak trzymane, ze ludzie mogili sie nabrac...wiele osób podpisało umowy, niektórzy sa nawet zadowoleni dzisiaj z nowego dostawcy...mechanizm działania był podobny jak w przypadku Novum, z tym ze wtedy Tauron nie widział problemu mimo ze dostał informację o grasującej konkurencji...ciekawe czemu teraz nagle taki odzew, całe miasto oplakatowane ostrzezeniami....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uop niezalogowany
11 września 2014r. o 15:30
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duch extazy niezalogowany
11 września 2014r. o 15:37
~uop napisał(a): Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny
napisz swoje imię i nazwisko i kopie umowy wystarczy foto jeżeli spełnisz te warunki to jestes wiarygodny,bo w tej chwili jesteś nie wiarygodnym trolem. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2014r. o 15:47
~uop napisał(a): Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny


Gwarancja ceny ochronić może przed skutkiem podwyżki cen ale w przypadku obniżki cen ( a takie są ostatnio tendencje) nie obejmują umów z tzw. gwarancją ceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
11 września 2014r. o 16:21
Była u mnie dziewczyna z firmy DUON,twierdzila ze to oni dostarczają prad dla TAURONA,ale pogoniłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.