Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

nago w saunie

~~W sprawie jedzenia. niezalogowany
9 października 2017r. o 18:11
W tym czasie były ważne głosowania. Nie można bylo wychodzic. Pani posłanka jest osobą chora i w tym czasie zaistniała konieczność zażycia lekarstw. Nie można ich przyjmować na tzw. pusty żołądek. Stąd wynikła taka potrzeba. Pani poseł Krystyna Pawlowicz zresztą posłów siedzacych wokół siebie przeprosiła za konieczność konsumpcji i nawet uzyskała zgodę. W wulgarny sposób poseł Petru lub Nitras /teraz nie jestem pewien, moze mi ktos pomoze/ zaatakował Panią poseł. Kim jest Pan Petru, jakim jest ojcem i mężem, jak przygotowanym merytorycznie do pełnienia tej ważnej funkcji, ile popełnia gaf, nietaktow - reasumując - nie grzeszy wiedzą i kultura. Odnośnie Pana Nitrasa to jego zachowania m.in.w czasie sławnego puczu były skandaliczne. Istniało podejrzenie, że był pod wpływem.
Nie bez znaczenia jest także i to, że w tym czasie na sali sejmowej nie tylko Pani Pawlowicz konsumowala ale wielu innych posłów, a prawie wszyscy mieli przy swoich stanowiskach napoje.
Tak więc drogi internauto proszę o wyrozumiałość i nie obrażanie poseł Pawlowicz także i tym określeniem, ze "zarla" - bo to źle świadczy o Tobie. Była pochylona, jadła, spieszyła się. Bądźmy chodź trochę ludzcy i miłosierni.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznik niezalogowany
9 października 2017r. o 18:16
Słuchajcie kaszaloty . Ja się rozbieram w saunie nie po to aby było mi chłodniej ,ale po to aby się pokazać . Na wejściu do sauny mogę wnieść na przyrodzeniu ze 2 ręczniki .Rozłożone.
A Wy ile na naleśnikach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Samochwala? niezalogowany
9 października 2017r. o 18:33
Samochwala czy marzyciel?

I choćby zezarl viagry tysiące
daremne fantazje nie wzniesie się pracie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krysia Pe niezalogowany
9 października 2017r. o 18:57
~~W sprawie jedzenia. napisał(a): W tym czasie były ważne głosowania. Nie można bylo wychodzic. Pani posłanka jest osobą chora i w tym czasie zaistniała konieczność zażycia lekarstw. Nie można ich przyjmować na tzw. pusty żołądek. Stąd wynikła taka potrzeba. Pani poseł Krystyna Pawlowicz zresztą posłów siedzacych wokół siebie przeprosiła za konieczność konsumpcji i nawet uzyskała zgodę. W wulgarny sposób poseł Petru lub Nitras /teraz nie jestem pewien, moze mi ktos pomoze/ zaatakował Panią poseł. Kim jest Pan Petru, jakim jest ojcem i mężem, jak przygotowanym merytorycznie do pełnienia tej ważnej funkcji, ile popełnia gaf, nietaktow - reasumując - nie grzeszy wiedzą i kultura. Odnośnie Pana Nitrasa to jego zachowania m.in.w czasie sławnego puczu były skandaliczne. Istniało podejrzenie, że był pod wpływem.
Nie bez znaczenia jest także i to, że w tym czasie na sali sejmowej nie tylko Pani Pawlowicz konsumowala ale wielu innych posłów, a prawie wszyscy mieli przy swoich stanowiskach napoje.
Tak więc drogi internauto proszę o wyrozumiałość i nie obrażanie poseł Pawlowicz także i tym określeniem, ze "zarla" - bo to źle świadczy o Tobie. Była pochylona, jadła, spieszyła się. Bądźmy chodź trochę ludzcy i miłosierni.
Pozdrawiam.


hahaaahhahahahhahha
hahahhhahahhhahhhahha
"ludzcy i miłosierni" hahaahhahahhahha
i to wszystko o babie, która nic innego nie robi tylko obraża innych :D uśmiałem się :))

a do sauny bez gaci, ale w ręczniku :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~farro niezalogowany
9 października 2017r. o 19:18
Jak komu wygodnie, regulaminu nie ma :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Krysi Pe niezalogowany
10 października 2017r. o 9:56
Jeżeli do złodziei powie się, że sa złodziejami - to jest obrażanie ludzi?
Proszę nie iść w absurdy.
Jest akcja, jest reakcja.
Czy tak niesamowity, brutalny, chamski atak łącznie z fizycznym na posłanke Państwu odpowiada?
Czy zakladanie fałszywych kont portalowych Pani Krystynie Pawlowicz, a następnie wypisywanie i cytowanie jakoby to jej wypowiedzi, - Pani akceptuje?
Czy w przekazach telewizyjnych TVN, Polsat, nie widzi Pani celowo wyrwanych z kontekstu i odpowiednio zmontowanych oraz opatrzonych nagatywnym tendencyjnym komentarzem
wypowiedzi posłanki?

Trudno zrozumieć Pana rozbawienie i nazywanie kobiety "baba".
Reasumujac: albo Pan jest niezorientowany, niekulturalny lub człowiekiem złej woli.

Odnośnie meritum tematycznego uważam, dowolność ubioru ale nigdy nago.

A do Pana, który jako autor napisał "Krysia Pe" - zamiast "gacie" -
może lepiej i ładniej zabrzmi "kapielowki" ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 11:26
nie nago ale bez stroi kąpielowych

P. to nie baba ale nie wiem co to jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krysia Pe niezalogowany
10 października 2017r. o 11:44
Zaiste... mało kulturalna była moja wypowiedź :)
Problem w tym, że ta "pani" obraża wszystkich o odmiennych poglądach. Nawet Twoja tvpis czasem to pokazuje.
Ale rozumiem... nasi mogą, reszta to złodziej, ubecy, czerwoni i wegetarianie.
Jak Niesiołowski gadał głupoty, to się bulwersowaliście, jak wasi gadają.... ale po co ja to piszę i tak nie zrozumiesz ;))
Nasi górą!!!
gacie to bardzo ładne słowo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza