Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

nago w saunie

~~nie wiosna ale maj tory niezalogowany
10 października 2017r. o 11:57
hmm kapielowki to chyba jakieś mało znane słowo

nigdzie nic na ten temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~saunowicz niezalogowany
17 października 2017r. o 23:48
hmm czyli jednak nagość najważniejsza a czystość i zdrowie to tak na drugim planie. Jesteś zapewne w saunie aby snobistycznie się pokazać i na dodatek zaprezentować swój nowy kostium. Szkoda tylko że ten śliczny kostium unurasz w własnym pocie. Pocie notabene który zawiera toksyny z ogranizmu. Należy się ich pozbyć i temu służy sauna. Ty natomiast wchłaniasz z powrotem do swojego zgrabnego doopska za pomocą kostiumu i braku kąpieli lub częstujesz swoimi wydzielinami innych w basenie, jaccuzzi. hmm jaka ja jestem wspaniała i nowoczesna... sauna... galeria... żal pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mistrz niezalogowany
18 października 2017r. o 6:08
Saunowicz.. Baranie.. Saune to ty widziałeś ale chyba w telewizji..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Saunowicz niezalogowany
18 października 2017r. o 12:09
Mistrzu baranów! wyobraż sobie że istnieje świat ktory twoj bolesławiecki musk nie ogarnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 13:37
gacie to są dla Waci ,a kąpielówki z siatką na jaja dla Wacia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
18 października 2017r. o 17:08
Do Sałunowicz jak ty masz musk zamiast mózgu to bardzo przepraszam ale już wiem z kim mam przyjemność polemizować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~saunowicz niezalogowany
18 października 2017r. o 23:33
a ty jesteś drętwy sałnowicz który swoim mózgiem nie potrafi ogarnąć ironii szyderczej. smutne musisz mieć życie. to wiele wyjaśnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 13:33
to może do sauny idźcie....
tam pozbędziecie się ironii, sarkazmu.....toksyn
zwłaszcza po zimnym prysznicu który szybko zamyka ''otwarte pory'';)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza