Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

nago w saunie

~on 22cm niezalogowany
15 marca 2016r. o 22:54
zawsze jakas chetna na lodzika się znajdzie w saunie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 8:24
Najczęściej przychodzą tam zboczki po to by popatrzeć na gołe kobitki, i taka w tym prawda,a nóż mu się uda wyrwać chętną na szybki seks,jaskinia rozpusty i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 8:37
Najczęściej przychodzą tam zboczki po to by popatrzeć na gołe kobitki, i taka w tym prawda,a nóż mu się uda wyrwać chętną na szybki seks,jaskinia rozpusty i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
16 marca 2016r. o 9:25
I znowu "dyskusja" zeszła z tematu, inaczej mówiąc na psy... Dobrze ktoś napisał wcześniej - brak moderatora aż razi po oczach na tym portalu :> Przepychanki, wulgaryzmy, udowadnianie swojej racji za pomocą chamskich tekstów i obrażania - do tego sprowadza się prawie każdy temat:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 11:36
~robert napisał(a): czym mniejesze miasto jak boleslawiec ,tym wieksze zacofanie .jedna jest zasada na calym cywilizowanym swiecie do sauny wcodzi sie nago ,oczywiscie siedzi sie na reczniku i drugi pod nogi,po drugie wchodza tylko dorosli od 18lat ,prosze respektowac te zasady ,kieruja to do managera sauny boleslawiec




hahahahhahahahaha zaacofanie? Pokazywanie przy innych gołego kutafona nazywasz postępem? :D :D :D Uważam ze tam gdzie wchodzi się na golasa to jest to obyczaj zwyczajnych zboków co lubią sobie popatrzeć tu i tam. Nie ma w tym nic z zacofania kiedy człowiek zakrywa swoje intymne części ciała. Jak jesteś
taki postępowy to lataj z kutasem po ulicy w środku dnia , robisz to? :D
Ogólnie uwazam że na basenie , saunie powinna obowiązywać jakaś skromność stroju , a nie powywalają te dupy , stroje z paskami w dupie celulit sie wylewa , faceci to samo. To jest kultura i postęp kiedy człowiek potrafi zachować jakiś umiar w pokazywaniu swojego cielska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 11:47
A teraz coś z życia wzięte. Osobiście nie chodzę ani na basen ani na saunę bo mnie to obrzydza , obrzydza mnie kapanie się w jednym basenie z setkami osób które się przewijają z różnym stanem czystości. Ostatnio będąc świadkiem rozmowy dwóch znajomych kobiet , potwierdziły się tylko moje obawy :D Cytuje rozmowę, wchodzi starsza pani i mówi do znajomej w sklepie:

- Ide własnie na basen, no mam strój na sobie . Coś rozmowa ich zeszła na temat włosów i starsza pani mówi tak:

- no , ja mam takie brudne juz włosy no dawno nie myłam! Ale myślę sobie , a idę na basen to się wstrzymam :D :D :D :D :D naprawdę no bardzo brudne są , potwierdziła po chwili .
MAma przynajmniej jakąś nadzieję ze umyła je na basenie , ale wątpię.
I teraz sobie zadajcie pytanie w czym i z kim sobie pływacie :| :D :] miłego relaksu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 16:36
Ciekawe że o tej nagości piszą jedynie mężczyźni. Ciekawe czy jakby były sauny osobno dla mężczyzn chcieliby oglądać tylko nagich facetów. Co do skromności popieram... Też nie mam ochoty żeby ktoś mi gołą dupą przed oczami świecił...Trochę estetyki....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
16 marca 2016r. o 20:01
To natura jest nieestetyczna?
a to ciekawe ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego