Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Są już komputery dla "wykluczonych cyfrowo"
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 16:37
chodzisz do swojego lekarza jak spada ci transfer do 6 mb ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 16:40
gover napisał(a): Korzystajacy z takiego przesylu moga sie nabawic choroby nerwowej.


Kiedyś miałem 56 Kb/s i jakoś nie nabawiłem się choroby nerwowej.:) Powiem więcej, nikt z internautów jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 16:43
Zjadłem "nie", przed "jest w stanie"! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 18:31
O i kamerka jest na randkę rozbieraną.(doczepiana) :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 18:48
a co miasto da ludziom ciezko pracujacym dzieki ktorym to miasto jeszcze funkcjonuje?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 19:14
~ napisał(a): a co miasto da ludziom ciezko pracujacym dzieki ktorym to miasto jeszcze funkcjonuje?



PODATKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 19:17
nie rozumiem tego qrwa, zamiast dać wędke to oni dają rybe, nie tędy droga ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GOSC niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 19:20
~Po pierwsze mieszkaniec napisał(a): Kurcze, człowiek zapiernicza całe życie, szkoły pokończył o pracę się starał i pracuje żeby łączyć koniec z końcem, płacę podatki, ogromne opłaty w mieście, a tu innym komputery rozdają. Pójdę na bezrobocie, wezmę zasiłki, ubrania i jedzenie z darów, mieszkanie socjalne dostanę i wszystko inne na koszt podatników. Wtedy dostanę kompa. Psucie społeczeństwa.




UWIERZ ZE NIE CHCIAŁ/A BYŚ BYĆ NA MIEJSCU NIEKTÓRYCH TYCH LUDZI. BO OWSZEM JEST GRUPA, ŻE MA W DU....PRACE.......ALE TEŻ JEST TAKA GRUPA, KTÓRA DAŁABY WSZYSTKO ABY DOSTAC PRACE.....A SKORO MIASTO WOLI ZAPEWNIĆ KOMPUTERY DZIECIOM...NIŻ PRACE RODZICOM...TO DLACZEGO BY NIE. JESTEM STANOWACZO ZA.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.