Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawdziwi przyjaciele swojemu dyrektorowi
3244
#polak nieaktywny
27 kwietnia 2014r. o 6:49
Brawo za to pamięć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadsztygar niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 13:57
Brawo za pamięć to mało, wiem komu zawdzięczamy te wspomnienia!!! Ja dbam by pamięć była kontynuowana, przekazałem dwom dorastającym synom wiedzę o kim w przyszłości należy pamiętać i kogo z kopani "Konrad" w s p o m i n a ć (sic!!!).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janusz niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 11:41
Bardzo serdecznie dziękuję za Twój mail, zwłaszcza że nadszedł w czasie kanonizacji św. Jana Pawła II i niech to będzie jeszcze jeden piękny dodatek do życzeń Długich Lat Życia dla Pana Władysława. My wszyscy młodzi żywimy wielki szacunek dla Jubilata, bowiem nasze młodzieńcze lata w KGHM wspominamy z rozrzewnieniem również dlatego, że naszym nauczycielem był dyr. Luboch! - Janusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konradowiec niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 15:43
To był dyrektor z klasą. Prawdziwa krakowska szkoła, dosłownie i w przenośni. Może być przykładem dla dzisiejszych menedzerów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konradowiec niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 15:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witold niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 15:37
Z pewnym opóźnieniem przyłączam się do życzeń dla wspaniałego człowieka. Sto lat życia to za mało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przeróbczy niezalogowany
1 września 2014r. o 22:05
Witam. Mam pytanie/prośbe czy na teren budynków przeróbczych można wejść? Czy ktoś dysponuje zdjęciami starymi/nowymi wnętrz tych budynków? Byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ zdjęcia które znalazłem w internecie są mało szczególowe. Z góry dziękuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 22:16
Poszedł na grzyby i już nie wrócił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.