Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ważą się losy Agnieszki co do jej wyjazdu do kliniki
12147
#kluzka nieaktywny
29 kwietnia 2014r. o 16:56
pora wdrożyć leczenie paliatywne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 20:39
kurcze a nie można załatwić jakiegoś helikoptera z pogotowia? musi byc jakis sposób aby przewieźć w szybki i łatwy sposób panią agnieszkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 20:58
kluzka napisał(a): pora wdrożyć leczenie paliatywne.


powiedziała co wiedziała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2014r. o 8:50
Wiem ,że łatwo mówić ,ale to nie mozna tam zrobić badań,a nie bawić sie w badania ,tłumaczenia itp ?
Bo dla mnie to paranoja: będą sie bawić w tłumaczenia,dokumentacje ,a czas leci :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Baśka niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 8:53
hemi napisał(a): Wiem ,że łatwo mówić ,ale to nie mozna tam zrobić badań,a nie bawić sie w badania ,tłumaczenia itp ?
Bo dla mnie to paranoja: będą sie bawić w tłumaczenia,dokumentacje ,a czas leci :(


Wypowiadasz się jakbyś znał wszystkie okoliczności. Pomyśl logicznie. Są pieniądze więc gdyby mogli to by wyjechali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2014r. o 8:57
~Baśka napisał(a):
hemi napisał(a): Wiem ,że łatwo mówić ,ale to nie mozna tam zrobić badań,a nie bawić sie w badania ,tłumaczenia itp ?
Bo dla mnie to paranoja: będą sie bawić w tłumaczenia,dokumentacje ,a czas leci :(


Wypowiadasz się jakbyś znał wszystkie okoliczności. Pomyśl logicznie. Są pieniądze więc gdyby mogli to by wyjechali.


Wiadoma sprawa !! Przecież wiem,że to nie widzimisie lekarzy,czy też wybór zainteresowanych.
Trzymam kciuki ,aby wygrali z czasem i dalej cieszyli się życiem.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szkoda bardzo niezalogowany
10 lutego 2015r. o 21:58
Bardzo szkoda że się nie udało ++
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2015r. o 10:13
~ napisał(a): kurcze a nie można załatwić jakiegoś helikoptera z pogotowia? musi byc jakis sposób aby przewieźć w szybki i łatwy sposób panią agnieszkę


widać " nie dla psa kiełbasa "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.