Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 8:51
~ napisał(a): Dlaczego w Gminie Nowogrodziec ceny są najwyższe za wódę i ścieki?
Dlaczego odbyło się wielkie otwarcie nowego zakładu opiekuńczo - leczniczego i nic dalej się tam nie dzieje?
Czy to prawda, że nie ma wyposażenia kuchni i nie można sprowadzić pacjentów?


W Gierałtowie też było dwa otwarcia Sali Gimnastycznej. Co to przeszkadza jak lubią się bawić ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 8:54
~ napisał(a):
~ napisał(a): Dlaczego w Gminie Nowogrodziec ceny są najwyższe za wódę i ścieki?
Dlaczego odbyło się wielkie otwarcie nowego zakładu opiekuńczo - leczniczego i nic dalej się tam nie dzieje?
Czy to prawda, że nie ma wyposażenia kuchni i nie można sprowadzić pacjentów?


W Gierałtowie też było dwa otwarcia Sali Gimnastycznej. Co to przeszkadza jak lubią się bawić ?.


A co? nie mogą ?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 12:01
Mogą, mogą, bo nikt nie protestuje. Oni wszystko mogą, bo ludziom jest lepiej, że siedzą i milczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ccc niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 15:07
~ccc napisał(a):
~mama napisał(a):
~ccc napisał(a): 15 m3/ mc x 10 zl/m3 x2 mc/faktura =300 zl. Straszna kwota za fakturę.
Jakby wywozić z szamba 28 x30 = 840 zl + woda......
Może veto povetuje obniżkę kosztów


Nie wiem co to za wyliczenia, wiem że prze założeniem kanalizacji za wywóz szamba płaciłam ok 80 zł raz na 2,5 - 3 m-ce
+ woda


tzn mamo ze zuzywałaś 1 m3 wody/m-c?

80 zł/,3 m-c -= 27 zł/mc : 28 zł/m3= ok 1 m3/m-c co z resztą w rowie czy odparowało?

O czym ty przekupna Gnido pieprzysz ,Pan Mudrak ma samochód asenizacyjny którym świadczy usługi wywozu ścieków i za 10m3 płaciłem 100zł ,do tego dolicz 3,5 zl za 1m3 wody to daje łączną kwotę 135 zł, dla tego weź młotek i krec nij się w czoło.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~c c niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 18:39
10 zl za ścieki z tego 7.50 za oczyszczalnie. To firma na kursie ma 25 zl. Z tego zarobku paliwo pensja dla pracownika i amortyzacja sprzętu. Takie cuda będą jak veto wygra wybory i utworzy zakład budzetowy- mam nadzieje ze mieszkańcy się na to nie nabiorą grozi to katastrofą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 19:40
~c c napisał(a): 10 zl za ścieki z tego 7.50 za oczyszczalnie. To firma na kursie ma 25 zl. Z tego zarobku paliwo pensja dla pracownika i amortyzacja sprzętu. Takie cuda będą jak veto wygra wybory i utworzy zakład budzetowy- mam nadzieje ze mieszkańcy się na to nie nabiorą grozi to katastrofą

Katastrofę to będziesz miał ty jak cię wypi.....ą z Urzędu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 20:15
~c c napisał(a): 10 zl za ścieki z tego 7.50 za oczyszczalnie. To firma na kursie ma 25 zl. Z tego zarobku paliwo pensja dla pracownika i amortyzacja sprzętu. Takie cuda będą jak veto wygra wybory i utworzy zakład budzetowy- mam nadzieje ze mieszkańcy się na to nie nabiorą grozi to katastrofą

w Gminie Warta Bolesławiecka która jest w całości skanalizowana 1m3 ścieków kosztuje 2,50 zł i jakoś Gmina nie bankrutuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DO CCC niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 21:23
~ napisał(a):
~c c napisał(a): 10 zl za ścieki z tego 7.50 za oczyszczalnie. To firma na kursie ma 25 zl. Z tego zarobku paliwo pensja dla pracownika i amortyzacja sprzętu. Takie cuda będą jak veto wygra wybory i utworzy zakład budzetowy- mam nadzieje ze mieszkańcy się na to nie nabiorą grozi to katastrofą

Katastrofę to będziesz miał ty jak cię wypi.....ą z Urzędu .

Słuchaj nierozgarnięty mały człowieczku jak Ve-to wygra wybory to za oczyszczalnię nie będzie przewoźnik płacił 7,50 zl tylko zapłaci 3 zł i wtedy mieszkańcy poczują oszczędności w portfelach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza