Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~ccc niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 20:31
15 m3/ mc x 10 zl/m3 x2 mc/faktura =300 zl. Straszna kwota za fakturę.
Jakby wywozić z szamba 28 x30 = 840 zl + woda......
Może veto povetuje obniżkę kosztów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 20:40
~ napisał(a): Wysokie koszty generuje firma ze 100% udziałem Gminy, która utrzymuje suto opłacany zarząd Spółki oraz nikomu nie potrzebną kolesiowską Radę Nadzorczą ,dobrze napisane że przyłącza płacimy 300% drożej od mieszkańców Gminy Osiecznica ,ponadto inwestycja sfinansowana jest w 85% przez Unię Europejską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 21:15
Wieczny lament, obrażanie....
Zamiast spółki zakład budżetowy? To chyba jakaś kpina ule byłoby znawców wodociągów......

PS zróbcie wreszcie porządek z tymi pieniaczami, którzy tylko naruszają dobre imię Gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 22:20
~ccc napisał(a): 15 m3/ mc x 10 zl/m3 x2 mc/faktura =300 zl. Straszna kwota za fakturę.
Jakby wywozić z szamba 28 x30 = 840 zl + woda......
Może veto povetuje obniżkę kosztów


Nie wiem co to za wyliczenia, wiem że prze założeniem kanalizacji za wywóz szamba płaciłam ok 80 zł raz na 2,5 - 3 m-ce
+ woda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witam wszystkich , Pietrek. niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 22:37
Nie mniej jednak jeszcze nie całe 2 lata do końca kadencji Relicha, zawsze jakaś nadzieja jest , wiadomo ,że inny wcale nie musi być lepszy ale zawsze to jakaś nadzieja . Radni nic nie warci . Marionetki,które podpisują wszystko co się da byleby się nie wychylic i nie podpasc czasem u Wodza. Co do ścieków , oczywiście najwyższe ale no cóż . Wielki Wódz musi zarabiać. A my płaćmy . Byleby do końca kadencji jakoś wytrwać. Łącze się w " bulu i nadzieji"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 22:56
~Witam wszystkich , Pietrek. napisał(a): Nie mniej jednak jeszcze nie całe 2 lata do końca kadencji Relicha, zawsze jakaś nadzieja jest , wiadomo ,że inny wcale nie musi być lepszy ale zawsze to jakaś nadzieja . Radni nic nie warci . Marionetki,które podpisują wszystko co się da byleby się nie wychylic i nie podpasc czasem u Wodza. Co do ścieków , oczywiście najwyższe ale no cóż . Wielki Wódz musi zarabiać. A my płaćmy . Byleby do końca kadencji jakoś wytrwać. Łącze się w " bulu i nadzieji"


Jeżeli mogę : uznaję ten wpis jako bardzo dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:01
~ napisał(a): Wysokie koszty generuje firma ze 100% udziałem Gminy, która utrzymuje suto opłacany zarząd Spółki oraz nikomu nie potrzebną kolesiowską Radę Nadzorczą ,dobrze napisane że przyłącza płacimy 300% drożej od mieszkańców Gminy Osiecznica ,ponadto inwestycja sfinansowana jest w 85% przez Unię Europejską.


Spółki Prawa Handlowego na mieniu Komunalnym to "RAK" finansowy każdej rodziny na terenie gminy w której funkcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:01
~ napisał(a): Wysokie koszty generuje firma ze 100% udziałem Gminy, która utrzymuje suto opłacany zarząd Spółki oraz nikomu nie potrzebną kolesiowską Radę Nadzorczą ,dobrze napisane że przyłącza płacimy 300% drożej od mieszkańców Gminy Osiecznica ,ponadto inwestycja sfinansowana jest w 85% przez Unię Europejską.


Spółki Prawa Handlowego na mieniu Komunalnym to "RAK" finansowy każdej rodziny na terenie gminy w której funkcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie