Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~ niezalogowany
6 czerwca 2016r. o 14:09
~ napisał(a):
kanapa napisał(a): Własnie, najgorzej to siedzieć i nic nie robić.

Ci co próbują bronić interesu mieszkańców są szkalowani przez burmistrza i jego przydupasów.

Szczególnie bardzo aktywny jest pan Ż ukrywający się pod nickiem CCC.Ale,, Trepy'' tak mają całe życie na baczność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
6 czerwca 2016r. o 18:25
Macie obsesję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2016r. o 21:29
~ccc napisał(a): Macie obsesję?

To ty masz nas...e w głowie czopku :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 8:36
Ja mam pytanie do Wszystkich:

Dla czego tak bez "zastanowienia" mieszkańcy Gminy Nowogrodziec poddają się takim działaniom , które w mojej ocenie w sposób nie uzasadniony wyciągają od nas pieniądze? , ja wiem ,że wszelkie usługi kosztują ,ale czemu tyle?, jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji MAMY STREFĘ Z KTÓREJ MAMY ZYSKI !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 8:36
Ja mam pytanie do Wszystkich:

Dla czego tak bez "zastanowienia" mieszkańcy Gminy Nowogrodziec poddają się takim działaniom , które w mojej ocenie w sposób nie uzasadniony wyciągają od nas pieniądze? , ja wiem ,że wszelkie usługi kosztują ,ale czemu tyle?, jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji MAMY STREFĘ Z KTÓREJ MAMY ZYSKI !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 9:30
To fakt, ceny u nas to kosmos! Mam czteroosobową rodzinę i płacimy prawie 350 zł za wodę i ścieki. A na prawdę staramy się oszczędzać. Dzieci małe kąpią się razem, a i ja po nich często wchodzę do wanny żeby mniej wody poszło ( nie napełniam jej po brzegi ). Później myje nią podłogi jeszcze - normalnie myślę nad każdym litrem. Gdzie polityka prorodzinna, jak na każdym kroku opłaty takie w gminie nam fundują ( śmieci też mamy drogie w porównaniu z innyą gminą a na to samo składowisko jadą ), że nawet 500+ na to nie wystarcza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 9:41
~wodnik szuwarek napisał(a): Fakt. Mieszkańców Nowogrodźca i okolic, którzy mają wreszcie kanalizację ( a nie cuchnące szamba) przerażają rachunki za wodę i ścieki. Ludzie nie wiedzą, że ścieki to na ogół cena wody x 3. Robi się duża suma, zwlaszcza, gdy woda się leeeje. Kochani, trzeba być oszczędnym! Podliczniki do ( oszczędnego) podlewania zieleni w ogródku, prysznic zamiast wanny, szczelne spłuczki klozetowe, niekapiące wiecznie krany. Zapłacą raz i drugi, to się nauczą. Ceny sa stosunkowo wysokie ( w skali powiatu) w skali Polski też, ale przypominam o wysokich kosztach potężnych inwestycji wodno-kanalizacyjnych na terenie gminy. Użytkownik końcowy musi za to w końcu zapłacić. A więc płakać i placić.


Bzdura jakaś - mam podlicznik na wodę użytkową, oszczędnie staram się gospodarować wodą, a i tak cena 300 zł. W brudnych ciuchach chodzić nie będę, wykąpać się też trzeba a i ugotować( myję w oszczędnej zmywarce), posprzątać. Że inwestycja kosztowała sporo - ok., rozumiem koszt przyłącza muszę opłacić, ale na pozostałą część idą środki z Uni i budżetu który Gmina dostaje do rozdysponowania z państwa. Wiec tłumaczenie się w ten sposób wysokich kosztów wody to ściemnianie ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 10:23
Wysokie koszty generuje firma ze 100% udziałem Gminy, która utrzymuje suto opłacany zarząd Spółki oraz nikomu nie potrzebną kolesiowską Radę Nadzorczą ,dobrze napisane że przyłącza płacimy 300% drożej od mieszkańców Gminy Osiecznica ,ponadto inwestycja sfinansowana jest w 85% przez Unię Europejską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima