Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:10
~ccc napisał(a): 15 m3/ mc x 10 zl/m3 x2 mc/faktura =300 zl. Straszna kwota za fakturę.
Jakby wywozić z szamba 28 x30 = 840 zl + woda......
Może veto povetuje obniżkę kosztów


Dla czego kpisz sobie z ludzi ?,co ? myślisz ,że zaspakajanie opłat włodarzy naszej gminy to jedyne wydatki mieszkańców ?. Dla czego aż tak lekceważycie sobie mieszkańców ?. niemal jednocześnie podwyższono opłaty komunalne i zarobku nie którym urzędnikom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witam wszystkich , Pietrek. niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:29
Dla nich nie ma różnicy. Dlatego ,że im wyższe podatki , tym wyższa ich płaca jest . Analogicznie zresztą . Ale przyjdzie dzień ,w którym my maluczcy będziemy mieli coś do powiedzenia. Bo Pamiętaj Panie Relich o tych małych ludziach bo bez nich nie byłbyś Pan taki duży ( dosłownie )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:42
Pięknie napisane. Wielki szacun Pietrek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:42
~mama napisał(a):
~ccc napisał(a): 15 m3/ mc x 10 zl/m3 x2 mc/faktura =300 zl. Straszna kwota za fakturę.
Jakby wywozić z szamba 28 x30 = 840 zl + woda......
Może veto povetuje obniżkę kosztów


Nie wiem co to za wyliczenia, wiem że prze założeniem kanalizacji za wywóz szamba płaciłam ok 80 zł raz na 2,5 - 3 m-ce
+ woda


tzn mamo ze zuzywałaś 1 m3 wody/m-c?

80 zł/,3 m-c -= 27 zł/mc : 28 zł/m3= ok 1 m3/m-c co z resztą w rowie czy odparowało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:52
ccc mózg ci odparował? Tak jak ta woda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:57
~ napisał(a): ccc mózg ci odparował? Tak jak ta woda?

uczyłem dziecko podstawowych działań na jednostkach........ i pokazałem ze warto twardo stąpać po ziemi a nie bić pianę bo na tym źle sie wychodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 0:16
Dlaczego w Gminie Nowogrodziec ceny są najwyższe za wódę i ścieki?
Dlaczego odbyło się wielkie otwarcie nowego zakładu opiekuńczo - leczniczego i nic dalej się tam nie dzieje?
Czy to prawda, że nie ma wyposażenia kuchni i nie można sprowadzić pacjentów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 8:32
~ napisał(a): Dlaczego w Gminie Nowogrodziec ceny są najwyższe za wódę i ścieki?
Dlaczego odbyło się wielkie otwarcie nowego zakładu opiekuńczo - leczniczego i nic dalej się tam nie dzieje?
Czy to prawda, że nie ma wyposażenia kuchni i nie można sprowadzić pacjentów?


Prawda jest taka. Jak będziecie wybierać "obcych" , "spadochroniarzy" to tak będzie obecny burmistrz sprawia wrażenie jak by był dla nas za karę i maksymalnie nas wydoić. Swój z korzeniami z tej ziemi nie postąpił by tak na pewno. Obecny nie ma tu przyjaciół ani rodziny i może mieć nas po prostu w "poważaniu" i to głębokim. Dorobi się i tyle go będziemy widzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego