Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy władza jest z tej samej gliny?
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 21:45
co by nie mówić, zawsze to fajnie wygląda

http://youtu.be/_bRcpECp9Ls
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 21:54
Znajomi gdzieś wyhaczyli plakat Swięta Ceramiki ,dokładnie przestudiowali co i gdzie i zadzwonili z pytaniem: "to Glinoludów nie bedzie?"
Odpowiedziałem,ze jak najbardziej będzie i mogą wbijać ,na co zdziwieni,że na oficjalnym plakacie nic nie ma :(
Dla mnie to jakas choroba,paranoja ,aby na oficjalnym plakacie imprezy jaką jest święto ceramiki pominąć tak ważną dla TURYSTÓW (!!!!) Gliniadę.
Wytłumaczyłem znajomym ,że pierwszeństwo moją własne zgrzyty ,a promocja miasta ,aby przyciągnąc ludzi na cały weekend jest w doopie....
Bo jak inaczej to wyjaśnić ?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 22:32
Myślę że odpowiedzialne za to są obie strony, żadna z nich nie chce pierwsza wyciągnąć dłoni, i przez ich kłótnie tak jest.
Czemu "Blues nad Bobrem" odbywa się w zaściankowych miejscowościach? Bo organizatorzy tej imprezy i włodarze Bolesławca drą koty ze sobą i jedni drugim nie potrafią przyznać się do popełnienionych błędów. Tak samo jest z Gliniadą.
Tyle że nikt nie myśli o tym że unosząc się honorem obie strony tracą na tym.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AO niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 22:38
Tracą - Nowak nie dostaje kasy na reklamę; miasto wydaje pieniądze wszystkich mieszkańców na zaspokojenie ambicji tylko ich części.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 23:50
alabaster72 napisał(a): Myślę że odpowiedzialne za to są obie strony, żadna z nich nie chce pierwsza wyciągnąć dłoni, i przez ich kłótnie tak jest.
Czemu "Blues nad Bobrem" odbywa się w zaściankowych miejscowościach? Bo organizatorzy tej imprezy i włodarze Bolesławca drą koty ze sobą i jedni drugim nie potrafią przyznać się do popełnienionych błędów. Tak samo jest z Gliniadą.
Tyle że nikt nie myśli o tym że unosząc się honorem obie strony tracą na tym.


Dogadać się z ratuszem może tylko klecha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 23:55
Nigdy nie byłem wysmarowany gliną i nie zamierzam, bo mnie to nie bawi. Czy jestem gorszym człowiekiem?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 0:31
Gorszym? W zadnym razie, ale po tym co pisujesz, to z pewnością głupszym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 0:37
skorn napisał(a): Nigdy nie byłem wysmarowany gliną i nie zamierzam, bo mnie to nie bawi. Czy jestem gorszym człowiekiem?


a masz coś przeciwko temu żeby się inni smarowali?
- jeśli nie to spoko, znaczy że jesteś "z tej samej gliny"
nie wchodzisz w drogę i nie lubisz jak Tobie wchodzą. ;)

W Gliniadzie biorą udział "twardziele" wyzwalając pragnienia zagrania w "teatrze" . Teatrze jednego aktora, lub grupy i ma pewność że nie będzie rozpoznany i wyśmiany, gdy coś nie "pyknie". ;)

Ja smaruję się gliną gdy mam taką okazję - tak dla zdrowotności. :)[img=1408142216_uiod0kn.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.