Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Apteka- najlepsze ceny- co radzicie?

~ niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 20:43
Napisała chodzę.Blisko mieszka. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adaś niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 23:41
Byłem w aptece Plus pytalem sie o cene Seredine dysk no i okazalo sie, ze obok w Klonie Plus kupilem taniej. Moze tam gdzie byl chinski market sa tam jakies rutinoskorbiny czy tanie syropy ale drozsze leki sa jeszcze drozsze, bo musza nadrabiac cenowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 23:44
~nuśka napisał(a): a ja chodzę tylko do apteki przy szpitalu na jeleniogórskiej. Kobietki bardzo fachowe i pomocne.


No właśnie ostatnio trafiłam na jedną, taka chyba 50+, nie bardzo jej się chciało tyłka ruszyć z zaplecza, a jak już przyszła to obsługiwała mnie z wielką łaską, może dlatego że poprosiłam o najtańszy lek z tym samym składem. Ale wcześniej jak tam byłam to była pani dosyć młoda i była miła i kompetentna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 23:50
Jakas chuda laska kupila w tamtym roku preparat spajacy tluszcz necie i tak kjej temperatura skoczyla, ze laski nie odratowali. 45kg i se wziela konska dawke. Do psychistry po porade a nie leki kupowac nie wiadomo od kogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 19:35
~iluminati napisał(a): ja leków nie biorę,leki to trucizna użależniają jak narkotyki,a przede wszystkim to dlaczego w lekach jest glutaminian sodu najgorsza odmiana soli ?? w końcu mają leczyć ?? bo widzę że nie leczą tylko powodują jeszcze głębsze stadium choroby,zwróć uwagę ile jest reklam leków w TV 95% to nie jest normalne,lek na kaszel po fajkach ,na penisa,i na różne inne głupoty,a gdzie jest lek na raka ?? leży w sejfie zamknięty kosztuje 3 zł,ale ty go nie dostaniesz,bo jak jesteś chory na raka to najpierw wydasz cały majątek 3 pokoleń ,a potem i tak umrzesz zus się uciesz i NWO zadowolisz bo zmniejszasz populacje,Pamiętaj,PACJENT WYLECZONY KLIENT STRACONY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
17 października 2015r. o 20:24
Szanowni Państwo najtańsze leki są w Rynku.Kupuje tam cały czas.Obsługa jest bardzo miła i kompetentna,zwłaszcza Pani kierownik.Doradzi,zaproponuje tańsze zamienniki.POLECAM :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FARMACEUTA niezalogowany
18 października 2015r. o 8:48
~ napisał(a): Chyba zartujecie,...od lat najlepsze opinie w miescie i okolicach ma Apteka Pod Klonami,,, teraz tez Pod Klonami w Galerii i Pod Klonami na rogu Zgorzeleckiej i Dolnych Mlynow- ta jest odjazdowa - na cala duuuza okolice!! ?.....I zadna nowa nie jest w stanie dorownac , tym naszym boleslawieckim Pod Klonami!!!! I nie ma co szukac i wydziwiac, jak masz na recepcie trudne i iespotykane leki , to Pod Klonami, zawsze wiedza o co chodzi.
Błagam Cie!!! Nie poniżaj się!!! Nie raz się spotkałam z tym jak pacjenci narzekają na aptekę pod klonami ŻE NIEDOUCZONE!!! A JEŻELI CHODZI O LEKI RECEPTUROWE TO DOPIERO ODWALAJĄ!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 9:58
Ja zamawiam z internetu są tańsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.