Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski wyzywa Romana, Kwaśniewskiego i Krzemińskiego
~Marcia niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 8:37
Noo Krzysiek przyjął wyzwania :) super! rozkręca się, bo są kolejne osoby. Super akcja w tym smutnym emeryckim miasteczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wesoły romek niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 9:27
Maciek - fajna muza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 9:57
Można, można.

Ewa Farna też wzięła udział w tej akcji. Panie Piotrze i Panie Darku czekamy, może z kubeczka Bolec.info. Może to nie takie medialne jak udział w Święcie Ceramiki czy jazda rowerem po powiecie, ale cel szczytny.[img=1408953425_kmnzvrq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 sierpnia 2014r. o 10:38
Moja odpowiedź tutaj: http://bobrzanie.pl/2014/08/25/letowski/nie-wchodze-w-lans-bucket-challenge

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bez emocji niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 11:03
No to Panie Bernardzie, do kompa i mały przelew na konto, w ciszy i bez mediów. Może na MDK w Bolesławcu?

na pewno zostaną wydane dobrze, dobry dyrektor uszanuje wolę Sponsora. ;) [img=1408957410_e20lfrw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 sierpnia 2014r. o 17:56
MDK ma już w mojej osobie sponsora. Na rzecz MDK wyświadczyłem usługi warte więcej niż 100 zł. I to z suchą głową : )

Zmoderowano 25.08.2014 godz.18:03 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 19:42
Kolejna buraczana lanserka Krzemińskiego. Taki "wszołmen" dla ubogich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
26 sierpnia 2014r. o 1:24
Pan Małkowski chyba używa zbyt mocnych "antydepresantów".
Ogólnie to ładnie z jego strony, że "wyzywa" Prezydenta i Starostę tylko na 'bucket", a nie na jakiś sparing...
Pan Małkowski to polityk i dżentelmen, a nie prosty chłopek-roztropek spod budki stadionowej...
Mógłby też wyzwać np. Pana Przybylskiego i Pana Zmaczyńskiego na "bucket" , albo nawet całą Radę Miasta i Powiatu, ale tego nie zrobił... To oznacza że jego skromność osobista ma jednak granice...

Ogólnie ta "bucket-afera" podobno zaczęła się, gdy dwóch stadionowych idoli tłumu się "spięło" i jeden drugiemu powiedział:
ALBO JESTEŚ FRAJER I NA MOJE ŻYCZENIE BĘDZIESZ SIĘ PUBLICZNIE KAJAŁ LODOWATĄ WODĄ, ALBO JESTEŚ MIĘCZAK I NA MOJE ŻYCZENIE PUBLICZNIE POZBĘDZIESZ SIĘ SWOICH PIENIĘDZY - jednak w obu przypadkach gladiator udowadnia tłumowi, że to on dyktuje drugiemu gladiatorowi warunki "zabawy")
Motłoch ogarnęła sztuczna euforia, bo kiedy sławny piłkarz tylko "pierdnie" to stadionowi ludzie szaleją. Piłkarze - współcześni gladiatorzy - kreują z areny nowe formy pobudzania tłumu, a ich nieudolni naśladowcy próbują się stać takimi gladiatorami albo chociaż przelać na siebie odrobinę z ich estymy i popularności.


Osoba (Juści) koło mnie siedząca teraz, powiedziała mądre słowa:
"kończ te wypociny bo to pisanie spłynie po nim jak ta woda którą się polał"


PS. Gratuluję "prawie" 5000 odsłon na YouTube. To robi wrażenie. Reklamodawcy czekają na kontrakty.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.